Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Becker: Šarapovová si zaslouží druhou šanci

Boris Becker se těší na návrat Šarapovové (Foto: Tennis Arena / Martin Sidorják)

Boris Becker se těší na návrat Šarapovové
(Foto: Tennis Arena / Martin Sidorják)

Maria Šarapovová si odpykává poslední dva měsíce z více než ročního trestu za užití meldonia a její comeback budí rozporuplné emoce. Ne každý s pětinásobnou grandslamovou šampionkou totiž soucítí jako BORIS BECKER (49). „Všeobecně jsem pro druhé šance. Maria za svoji chybu už zaplatila dlouhým trestem,“ řekl Němec agentuře Reuters. Jenže soupeřky si s bývalou světovou jedničkou patrně nebudou brát servítky.

Mezi tenistkami se snížení původního dvouletého trestu nesetkalo s úplným pochopením a přijetí Šarapovové je ožehavým tématem. „Doufám, že atmosféra v šatně bude v pořádku. Konečně to budeme moci hodit za hlavu a těšit se na další bitvy,“ uvedl Becker, který se nemůže dočkat dubnového comebacku ve Stuttgartu.

Doping není problém

Dopingové skandály nejsou v tenisovém prostředí běžné, což potvrzují časté kontroly. „Myslím, že většina hráčů je rozumných. Nikdo z elitní stovky mužů neměl problémy s dopingem a Maria je podle mě výjimka. Ostatní jsou čistí,“ konstatoval legendární Němec. Odhalení Šarapovové podle Beckera navíc potvrzuje úspěšnost boje proti dopingu. „Tento případ je důkazem, že systém funguje.“

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//becker-sarapovova-si-zaslouzi-druhou-sanci-16806cz/

Diskuze:

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist