Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Kanadská expertka podezřívá Djokoviče: Problémy s dopingem?

Co stojí za přestávkou Novaka Djokoviče? Podle kanadské experty nemusí jít pouze o zdravotní problémy (Foto: Archiv)

Co stojí za přestávkou Novaka Djokoviče? Podle kanadské experty nemusí jít pouze o zdravotní problémy (Foto: Archiv)

Bývalá hráčka a dnes televizní expertka HELENE PELLETIEROVÁ (58) dala svoji kůži na trh. Někdejší světovou jedničku Novaka Djokoviče nepřímo obvinila, že si přestávku do konce sezony naordinoval z úplně jiných než zdravotních důvodů. „Řeknu vám, co se šušká v zákulisí; mnoho lidí nevěří, že jeho loket je v tak špatném stavu. Jistě má chronické potíže a cítí bolest, ale...“ pustila se do odvážné glosy.

Podle Pelletierové se Srb schoval do ústraní z úplně jiných důvodů. „Někteří moji přátelé i respektovaní kolegové, kteří sledují velké turnaje, jsou přesvědčení, že Djokovič má problémy s dopingem a teď je pod ochranou ATP,“ pálila desetinásobná šampionka Kanady ostrými náboji. „Je opravdu zraněný, nebo je všechno jen výmluva, aby si udělal přestávku, zotavil se fyzicky a oživil svůj talent?“ ptala se bývalá osmifinalistka Roland Garros ve čtyřhře ve vysílání montrealské rozhlasové stanice 98,5 FM.

Faktické důkazy, jak to tak bývá, nemá. „Nic není potvrzeno. Ale podobné případy tady už v minulosti byly. Včetně Andreho Agassiho či Martiny Navrátilové,“ připomněla Pelletierová. V minulosti musel podezření vyvracet rovněž Rafael Nadal, jemuž lékaři před třemi lety spravovali záda umístěním kmenových buněk kolem jeho páteře. „Jen dělám svoji práci novinářky a sdílím takové informace, které slyším. Neznamená to, že jde o můj názor. Možná to jsou jen fámy, co slyším zleva i zprava,“ dodala Pelletierová.  

Jak zareaguje sám Djokovič?

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//kanadska-expertka-podezriva-djokovice-problemy-s-dopingem--18341cz/

Diskuze:

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist