Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Nová Tennis Arena: Návrat krále

Nová Tennis Arena: Návrat krále

Nová Tennis Arena: Návrat krále

Vybrat téma obálky aktuální Tennis Areny, to byl jednoduchý úkol. Kdo jiný by si ji zasloužil než ROGER FEDERER (35)? Nové číslo už najdete na stáncích, vyplatí se ale předplatné.

Federer vyhrál grandslam po čtyřech a půl letech – a především po půlročním období bez tenisu. Jak se to mohlo stát? A proč uspěli i další veteráni jako Rafael Nadal či sestry Williamsovy? „Starší generace je na rychlejší kurty zvyklá. Někdy od roku 2005 se začaly zpomalovat, ale my jsme vyrostli na něčem jiném,“ popisuje Federer.

Další pohled přidává Jaroslav Blažek, kondiční trenér Jiřího Veselého: „Stejně jako se vyvíjí tenis, progres (a možná ještě rychlejší!) prodělává i kondiční příprava, rehabilitace, stravování, výživové doplňky. A s tělem je to pak jako s autem: pokud se o něj dobře staráte, vydrží větší zátěž a delší dobu.“

Ano, i proto mají starší hráči výhodu. Nejen o tom si můžete přečíst na 14 stranách o Australian Open.

Lákadel je však v novém čísle Tennis Areny, kterou jsme pro příjemnější čtení graficky ještě vyladili, mnohem víc. Třeba první část exkluzivní otevřené zpovědi Kláry Koukalové, nebo pojednání o tom, zdali by se tenis měl změnit, ač se mu nyní tolik daří. A také velký příběh rodu Kordů.

Časopis si můžete koupit na stáncích. Předplatné si lze zajistit ZDE.

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//nova-tennis-arena-navrat-krale-16785cz/

Diskuze:

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist