Turnaje / Tournaments

Tennis Arena není jen tištěný magazín a webový portál. Nabízíme toho víc, pro rok 2015 i další sezony připravujeme několik tenisových turnajů. Jaké?

Sérii dětských turnajů konaných v rámci oficiální termínové listiny Českého tenisového svazu pod názvem Tennis Arena Kids Tour 2015, která vyvrcholí turnajem MASTERS o velmi atraktivní ceny včetně pobytu v kempu  na Floridě.

Zároveň pořádáme mezinárodní turnaje ITF, které v letošním roce budou hostit Praha, společně i s ATP challengerem, a Plzeň.

Kolář deklasoval Gimena, Španěl končí s kanárem

To byla jízda! ZDENĚK KOLÁŘ (19) předvedl ve druhém kole Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova skvělý výkon, když porazil Daniela Gimena-Travera 6:0, 6:3 a zajistil si postup do čtvrtfinále. „Ještě si to neuvědomuju, ale vzhledem ke jménu to asi bude největší výhra kariéry,“ konstatoval po utkání talentovaný mladík.

 

 

 

FOTOGALERIE: Středa

Foto: Martin Sidorják

 • FOTOGALERIE: Středa
  FOTOGALERIE: Středa
 • FOTOGALERIE: Středa
  FOTOGALERIE: Středa
 • FOTOGALERIE: Středa
  FOTOGALERIE: Středa
 • FOTOGALERIE: Středa
  FOTOGALERIE: Středa
FOTOGALERIE: Středa
FOTOGALERIE: Středa
FOTOGALERIE: Středa
FOTOGALERIE: Středa
FOTOGALERIE: Středa
FOTOGALERIE: Středa
Více fotografií

 

 

 

Allertová pomstila loňskou prohru

Fedcupová reprezentantka vstoupila do letošního ročníku Advantage Cars Prague Open by Zenova sebevědomě, když porazila Torrovou Florovou 6:2, 6:3. Denisa Allertová tak Španělce oplatila porážku z loňského finále a o čtvrtfinále si zahraje se Slovenkou Šrámkovou. S turnajem se naopak loučí Jan Hernych, který nestačil na Švýcara Laaksonena 4:6, 2:6.

 

 

 

Kližan o olympiádě: Nemám v plánu onemocnět!

Hlavní hvězdou Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova je třicátý hráč světa MARTIN KLIŽAN (27), který na úvod turnaje přehrál Turka Ilhana 6:3, 6:4. Štvanické klání je v této části sezony jeho vrcholem. „Po Praze si dám volno a budu se připravovat na americké turné. Olympiádu vynechám. Bojím se o své zdraví,“ řekl Tennis Areně.

 

 

 

Šafránek končí ve 2. kole

Václav Šafránek se s Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova loučí ve druhém kole, kde nestačil na loňského finalistu Radua Albota po výsledku 4:6, 6:7.

 

 

 

Výsledky 1. kola Prague Open

1. kolo dvouhry turnaje ITF Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova: Heinová - Witthöftová 1:6, 1:6, Muchová - Kozlovová (5) 2:6, 4:6, Malečková - Kuličkovová (7) 6:4, 3:6, 2:6, Martincová - Hesseová 1:6, 5:7, Hlaváčková - Piterová 6:2, 4:6, 1:6, Cetkovská - Petersonová 4:6, 2:6.

 

 

 

Hlaváčková: Ve středu v Praze, ve čtvrtek v Riu

Plánovala si, jak na Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova vyladí olympijskou formu, jenže člověk míní a život mění. ANDREA HLAVÁČKOVÁ (29) na Štvanici vypadla hned v prvním kole s Piterovou 6:2, 4:6, 1:6 a do čtyřhry kvůli zranění partnerky Lucie Hradecké nezasáhne vůbec. Plzeňská rodačka pak měla jasný cíl; co nejrychleji se dostat do Ria.

 

 

 

Hradeckou zastavilo zranění

Lucie Hradecká se na letošním ročníku Advantage Cars Prague Open by Zenova nepředstaví. Českou reprezentantku nepustilo do hry zranění břišního svalu, které se náhle ozvalo po návratu z podniku WTA v Bastadu. Rodačka z Prahy tak bohužel nenastoupí ani do čtyřhry, kde s Andreou Hlaváčkovou měly plnit roli prvních nasazených.

 

 

 

Koláře nezastavil nepříjemný soupeř ani déšť

Třetím českým reprezentantem, který překonal úvodní kolo Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova se stal ZDENĚK KOLÁŘ (19). Rodák z Bystřice nad Pernštejnem porazil Ivana Nedělka 7:6, 6:2, když v první sadě odvrátil tři setboly a poté nepřipustil komplikace.

 

 

 

Hernych: Gombose mi bylo líto

Trojnásobný šampion zvládl úvodní kolo Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova. JAN HERNYCH (37) si před zraky prezidenta I. ČLTK Praha Václava Klause poradil s Norbertem Gombosem 6:4, 6:3 a na svém oblíbeném turnaji postoupil po osmi letech do druhého kola. „Potvrdilo se pravidlo, že když od sebe člověk nic neočekává, tak hraje dobře,“ dodal po utkání spokojený vítěz.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

Další informace