Novinky / News

Štvanice v dešti aplaudovala Giraldovi

Počasí sice fanouškům, kteří v neděli odpoledne dorazili na Štvanici, nepřálo, za vytrvalost se jim však dostalo odměny; Kolumbijec SANTIAGO GIRALDO (28) s ULADZIMIREM IGNATIKEM (26) předvedli v poměrně silném dešti oku lahodící podívanou. Až v tie-breaku rozhodujícího setu rozhodl o svém triumfu Jihoameričan, který Bělorusa žijícího v Bratislavě porazil 6:4, 3:6, 7:6.

 

 

 

Štvanický aplaus pro Giralda

Osmadvacetieltý Kolumbijec veze ze silně obsazeného Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova titul, když v dramatickém finále udolal Bělorusa žijícího na Slovensku Ignatika 6:4, 3:6, 7:6. Připsal si tak devátý titul na challengerech v kariéře.

 

 

 

Finále na Štvanici zpozdil déšť

Finálový den Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova na pražské Štvanici mírně komplikuje déšť. Pořadatelé se proto rozhodli, že finále žen mezi Lottnerovou a Witthöftovou odstartuje v 11.40 na kurtu č. 2. Muži (Ignatik vs. Giraldo) začnou nejdříve ve 12.00 na malém centrkurtu.

 

 

 

Kolář: Liberec, Itálie a pak maturita!

Posledním Českým zástupcem ve dvouhrách Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova byl devatenáctiletý mladík ZDENĚK KOLÁŘ, který v semifinále štvanického podniku podlehl šestému nasazenému Giraldovi dvakrát 4:6. Vítěz se v nedělním finále střetne s Bělorusem Ignatikem (zdolal Albota 6:1, 6:2).

 

 

 

Zelenay z Prahy spěchal balit na olympiádu

Svůj třetí deblový titul v sezoně získal na Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova třiatřicetiletý slovenský obr IGOR ZELENAY, který s Rakušanem Knowlem přehrál Arguella a Peraltu 6:4, 7:5. „Byl to nejtěžší zápas v turnaji,“ připustil slovenský daviscupový reprezentant.

 

 

 

Kližan končí ve čtvrtfinále

Martin Kližan se s letošním ročníkem Advantage Cars Prague Open by Zenova loučí ve čtvrtfinále, kde nestačil na Santiaga Giralda po výsledku 1:6, 5:7. Nasazená jednička ve druhém setu nevyužila nadějné vedení 5:2 a na Štvanici nenaváže na finále z roku 2012. Kolumbijec naopak postupuje do semifinále, kde vyzve talentovaného Zdeňka Koláře.

 

 

 

Kolář je na Štvanici v semifinále!

Devatenáctiletý talent udolal ve čtvrtfinále Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova Gruzínce Basilašviliho 6:3, 2:6, 7:6 a podruhé v kariéře postoupil do challengerového semifinále. Zdeněk Kolář si úspěšným tažením vylepší kariérní maximum na 256. příčku a o finále se utká s Kližanem nebo Giraldem.

 

 

 

Kližan je na Štvanici ve čtvrtfinále

Nasazená jednička zvládla úspěšně 2. kolo Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova, když po velmi dobrém výkonu porazila Kazacha Nědovjesova 6:4, 6:2. Martin Kližan si tak na Štvanici zahraje čtvrtfinále, kde narazí na skvělého antukáře Giralda (vzájemné zápasy: 0-1). V Praze naopak končí Jozef Kovalík, který nestačil na Blaže Rolu 6:4, 3:6, 4:6.

 

 

 

Kolář deklasoval Gimena, Španěl končí s kanárem

To byla jízda! ZDENĚK KOLÁŘ (19) předvedl ve druhém kole Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova skvělý výkon, když porazil Daniela Gimena-Travera 6:0, 6:3 a zajistil si postup do čtvrtfinále. „Ještě si to neuvědomuju, ale vzhledem ke jménu to asi bude největší výhra kariéry,“ konstatoval po utkání talentovaný mladík.

 

 

 

Kližan o olympiádě: Nemám v plánu onemocnět!

Hlavní hvězdou Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova je třicátý hráč světa MARTIN KLIŽAN (27), který na úvod turnaje přehrál Turka Ilhana 6:3, 6:4. Štvanické klání je v této části sezony jeho vrcholem. „Po Praze si dám volno a budu se připravovat na americké turné. Olympiádu vynechám. Bojím se o své zdraví,“ řekl Tennis Areně.

 

 

 

Strana výpisu

1