Novinky

Pavlásek dospěl: Tenisu teď dávám všechno

Snový start má za sebou na letošním Prague Open, který spolupořádá Tennis Arena, ADAM PAVLÁSEK (20), jenž v prvním kole deklasoval osmého nasazeného Němce Jana-Lennarda Struffa 6:0, 6:1. Na kurtu se v horkém počasí zdržel jen šestačtyřicet minut.

 

 

 

Jan Šátral: Karta mi ušetřila síly

Dvě hodiny se kamarádi ze Štvanice JAN ŠÁTRAL (25) a Robin Staněk (20) honili na kurtu číslo 2, než první z nich zvedl ruce nad hlavu – 2:6, 6:3, 6:4. Postup do 2. kola Prague Open slavila v bitvě hráčů, kteří získali volné karty, zkušenost. „A špetka štěstí,“ usmál se vítěz, 218. hráč světa, který prožívá nejlepší chvíle kariéry a na US Open prvně okusí kvalifikaci grandslamu.

 

 

 

Mertl v Praze skončil v prvním kole

Horký letní den nepřinesl na Štvanici českým fanouškům o moc víc radosti, než jim nabídlo krásné počasí. Hned v prvním kole challengeru Advantage Cars Prague Open, který spolupořádá Tennis Arena, končí domácí zástupce JAN MERTL (33) a v kvalifikaci se nevedlo ani jeho krajanům.

 

 

 

Prague Open odstartoval kvalifikací

Kombinovaný turnaj mužů (ATP Challenger s dotací 42 tisíc eur) i žen (ITF s dotací 75 tisíc dolarů) Advantage Cars Prague Open 2015 by Zenova Services, který spolupořádá Tennis Arena, odstartoval na Štvanici kvalifikačními boji.

 

 

 

Potvrzeno: na Štvanici i s Vaidišovou a 7 hráči ze stovky

Areál, kde v minulosti nastoupilo šedesát grandslamových vítězů a světových jedniček, bude od soboty do příštího víkendu dějištěm unikátního dvojturnaje. „Nejsilnější challenger ve štvanické historii, se sedmi hráči Top 100, se spojí s ženským podnikem ITF a plejádou výborných Češek. Jsme dvojnásob spokojeni,“ mne si ruce jeden z ředitelů Advantage Cars Prague Open by Zenova VLADISLAV ŠAVRDA (63).