Novinky

Šampioni Kids Tour jsou doma. Unavení i nabití energií

Byl to týden, jaký dosud nezažili: intenzivní, náročný, ale skvělý a pro budoucí hráče Top 10, kterými oba plánují být, nad jiné užitečný a obohacující. Vítěz loňské Tennis Arena Kids Tour mezi mladšími žáky JAROSLAV ŠMÉDEK (12) ze Zlína a šampion kategorie babytenis VOJTĚCH PETR (10) z Trojanovic »dosedli« na ruzyňské letiště po týdenní stáži v prestižní v Evert Tennis Academy na Floridě s viditelným opálením, s životní zkušeností – a také s jednou nečekanou trofejí.

Největší úspěch, shodli se vítězové Masters

Vojtěch Petr v kategorii babytenis a mezi mladšími žáky Jaroslav Šmédek. Představujeme mladé talenty, kteří možná v budoucnu potáhnou český daviscupový tým. Prozatím vyhráli skvěle obsazené Masters Tennis Arena Kids Tour a zajistili si cestu zdarma do tenisové akademie na Floridě.

Tennis Arena Kids Tour jde do finále

Bitvy mladých talentů o zájezd na Floridu pod hlavičkou Tennis Areny vrcholí. V krásném pražském areálu Vista resort & club jsou na závěrečném Masters známi semifinalisté kategorií babytenis i mladších žáků. V neděli se rozhodne!

Kids Tour: Mělník ovládl Krumich

Ve finále posledního letošního turnaje mladších žáků ze série Tennis Arena Kids Tour měl ve městě nad soutokem Labe s Vltavou VÍTEK HORÁK (12) nadosah obhajobu triumfu z předchozího podniku ve Vésce - ale radost mu ve finále zkazil první nasazený MARTIN KRUMICH (11) výhrou 7:6, 6:3.

Na kurtech TO SK Mělník se hraje poslední letošní turnaj mladších žáků ze série Tennis Arena Kids Tour - poslední šance kvalifikovat se do závěrečného Masters v Praze.

Tennis Arena Kids Tour: V Mělníku se schyluje k dramatu

Dvě vítězství rozhodují o úspěchu či neúspěchu mladších žáků během kvalifikace na posledním z turnajů Tennis Arena Kids Tour v TK Mělník. V sobotu startuje hlavní soutěž z niž semifinalisté mají poslední možnost se dostat na Masters v Praze.

V příštím čísle magazínu Tennis Arena vyjde podrobná reportáž z tohoto turnaje a z turnaje Masters.

Tennis Arena Kids Tour: Triumfy pro Petra a Heiderovou

Malebný areál Tennispoint Frýdek-Místek hostil další pokračování seriálu Tennis Arena Kids Tour 2014. Na severu Moravy bylo tentokrát na programu klání babytenisu.

Tennis Arena Kids Tour: Horák otočil a slaví titul

Je dobojováno! Ve Vésce skončil další turnaj série Tennis Arena Kids Tour. Vyvedené klání mladších žáků nepokazilo ani nestabilní počasí, které na Moravě v závěru podniku panovalo a ovlivnilo i finále.

Tennis Arena Kids Tour: Potěru dominoval Petr Židů

Druhý ze čtyř turnajů Tennis Arena Kids Tour 2014 v kategorii babytenis ovládl na Vltavském nábřeží v Českých Budějovicích PETR ŽIDŮ (9) z Poděbrad. Ve finále klání devítiletých a mladších dětí porazil osmiletého Rostislava Baďuru 6:3 a vyhrál už svůj čtvrtý turnaj.

Tennis Arena Kids Tour 2014: Tábor ovládl Jurajda

Druhý nasazený ADAM JURAJDA (11) vyhrál turnaj mladších žáků na Tennis Arena Kids Tour 2014 v Táboře a má jistý start na závěrečném Masters, kde může vyhrát zájezd na Floridu. Mladý talent z Valašského Meziříčí ve finále přehrál jednoznačně Matěje Kubína dvakrát 6:1.