Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Results

   Final:

♦ Denisa ALLERTOVA (CZE) [4] - Anastasiya VASYLYEVA (UKR) [2] 6:1 6:1    

   Semifinal:  

♦ Denisa ALLERTOVA (CZE) [4] - Ksenia PERVAK (RUS) [1] 6:2, 6:0

♦ Anastasiya VASYLYEVA (UKR) [2] - Richel HOGENKAMP (NED) [3] 7:5, 6:3

   Quarterfinal:

♦ Ksenia PERVAK (RUS) [1] - Ema MIKULCIC (CRO) 4:6, 6:4, 6:2
♦ Denisa ALLERTOVA (CZE) [4] - Elitsa KOSTOVA (BUL) [5] 6:1, 6:2
♦ Richel HOGENKAMP (NED) [3] - Melinda CZINK (HUN) 5:7, 7:6(4), 6:3
♦ Anastasiya VASYLYEVA (UKR) [2] - Lesley KERKHOVE (NED) [6] 6:1, 5:7, 6:4

   2nd round:

♦ Ksenia PERVAK (RUS) [1] - Myrtille GEORGES (FRA) 6:2, 6:4
♦ Ema MIKULCIC (CRO) - Cristina DINU (ROU) [8] 6:2, 6:1
♦ Denisa ALLERTOVA (CZE) [4] - Diana SUMOVA (CZE) 6:2, 6:3
♦ Elitsa KOSTOVA (BUL) [5] - Lauren EMBREE (USA) 6:4, 6:4
♦ Melinda CZINK (HUN) - Tereza MARTINCOVA (CZE) 6:3, 6:1
♦ Richel HOGENKAMP (NED) [3] - Chantal SKAMLOVA (SVK) 6:3, 7:6(3)
♦ Lesley KERKHOVE (NED) [6] - Silvia NJIRIC (CRO) 7:6(2) 6:2
♦ Anastasiya VASYLYEVA (UKR) [2] - Ekaterina ALEXANDROVA (RUS) 2:6 6:1 6:1 

  1st round:

♦ Ksenia PERVAK (RUS) [1] - Petra UBERALOVA (SVK) 6:3, 6:1

♦ Myrtille GEORGES (FRA) - Szabina SZLAVIKOVICS (HUN) 6:2, 6:3
♦ Ema MIKULCIC (CRO) - Natalie SUK (USA) 6:0, 6:3
♦ Cristina DINU (ROU) [8] - Vendula ZOVINCOVA (CZE) 6:3, 6:4
♦ Denisa ALLERTOVA (CZE) [4] - Lisa-Maria MOSER (AUT) 6:1, 6:2
♦ Diana SUMOVA (CZE) - Ysaline BONAVENTURE (BEL) 6:3, 6:4
♦ Lauren EMBREE (USA) - Petra ROHANOVA (CZE) 6:1, 6:2
♦ Elitsa KOSTOVA (BUL) [5] - Olga DOROSHINA (RUS) 2:6, 6:3, 6:4
♦ Tereza MARTINCOVA (CZE) - Renata VORACOVA (CZE) [7] 6:7(5), 6:4, 6:3
♦ Melinda CZINK (HUN) - Katerina VANKOVA (CZE) 4:6, 6:0, 6:2
♦ Chantal SKAMLOVA (SVK) - Martina PRADOVA (CZE) 6:2, 6:4
♦ Richel HOGENKAMP (NED) [3] - Lenka JURIKOVA (SVK) 6:4, 6:3
♦ Lesley KERKHOVE (NED) [6] - Ganna POZNIKHIRENKO (UKR) 6:4 7:6(5)
♦ Silvia NJIRIC (CRO) - Karolina STUCHLA (CZE) 6:2, 3:6, 6:3
♦ Ekaterina ALEXANDROVA (RUS) - Martina BORECKA (CZE) 7:5, 6:1
♦ Anastasiya VASYLYEVA (UKR) [2] - Katerina KRAMPEROVA (CZE) 6:2 6:4

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist