Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Postupující na Masters AUT

                                                                                                        web-nahled1.jpg

Rg Spieler - Junge Verein Pt.
1. Sorger Sebastian TC VB Jugendparadies  140
2. Jozwicki Patrick Better Tennis Club-Traisk  130
3. Lazic Manuel Better Tennis Club-Traisk  105
4. Zimmermann Daniel TC Hall-Schönegg  85
5. Lesjak Moritz Alt Erlaaer TC 80
6. Grossmann Noah C&C Sportclub  75
7. Leitner Tobias Freistädter Freizeitclub  70
8. Kogler Nicola TC Wunderlich Tribuswinkel 55
9. Öhler Mark Joel Colony/TENNIS-POINT  55
10. Schwärzler Joel TC Hard 40
11. Pinter Piet Luis TC Schattendorf 35
12. Freitag Filip TC-Tennisc Red-Zac Fürstenfeld 30
13. Jesacher Tobias TC Sparkasse Oberndorf 25
14. Gottein Gregor UTC Eugendorf  20
  Hämmerle Felix TC BW Feldkirch 20
  Lakubenko Volodymyr UTC Maria Enzersdorf 20
  Karner Fabio Grazer Tennisclub  20
18. Motazed Daniel TWR/Club 15
  Szerencsits Benedikt UTC Raika Güssing 15
20. Feller Simon TC Raiffeisen Stans 10
  Hipfl Nico Welser Turnverein  10
  Kaym Josef ATSV Casa Moda 10
  Platzer Julian Colony/TENNIS-POINT 10
  Ströhle Nicolas TC BW Feldkirch 10
25. Eckstein Florian T V Wiener 5
  Goldfuhs Raphael ÖTB TV Urfahr 5
  Gruber Simon TC Raiffeisen Finkenberg 5
  Gusic Filip ASKÖ TC Wels 5
  Gutjahr Leo TC Seebenstein Schiltern 5
  Haas Moritz TC Wunderlich Tribuswinkel 5
  Hofherr Simon TC Hall-Schönegg  5
  Kuzmanovic Vuk TSV AS  5
  Loitzl Benjamin TC Bad Mitterndorf 5
  Rosenkranz Jan TWR/Club 5
  Schöninger Simon GAK -Tennis 5
  Stummer Alexander ÖTB TV Urfahr 5
  Wagner Alexander SEVU ISOVOLTA 5
       
Rg Spieler - Mädchen Verein Pt.
1. Kostic Tamara Wiener Tennisverband 110
2. Rothensteiner Liel Marlie BMTC-Brühl Mödlinger TC 105
3. Woydt Eva TC Hopfgarten 100
4. Massimiani Sophia ASV Bewegung Steyr 85
5. Stromberger Hannah ULTV Linz 85
6. Fuchs Laura TC Haselstauden 80
7. Dobersberger Viktoria Wr  Athletiksport Club 75
8. Erenda Lea TSV Raiba Hall 65
9. Grussovar Jana TC Kirchdorf 60
10. Gratzl Nathalie TC Tulln 50
11. Hiesmair Johanna ATSV Casa Moda Steyr 40
  Schnabl Linda Union TC St  Florian 40
13. Tagger Emma TC Lienz 35
14. Leitner Emma UTC Seekirchen 25
  Stabauer Theresa USC Attergau 25
16. Keller Livia Pötzleinsdorf 20
  Rosenkranz Hannah Better Tennis Club-Traisk 20
18. Schwarzenberger Nina UTC Wildon 15
  Zimmer Alexandra BMTC-Brühl Mödlinger TC 15
20. Glaser Annika UTC La Ville 10
  Krizaj Maribel TC Sport-Hotel-Kurz 10
  Tipotsch Carolina TC Raika Hippach 10
  Tomic Lucia SG Kindberg-Lamingtal 10
  Wagner Ilvy WAT Meidling 10
25. Bleier Karolina Oberösterr  Tennisverband 5
  Brasnic Kristina Better Tennis Club-Traisk 5
  Harather Florentina TC Schwarzau 5
  Hofmann Hannah TC Treffling 5
  Messenlechner Sarah TC Kitzbühel 5
  Oswald Sabrina TSV Pöllau-Tennis 5
  Rabl Leonie TC Rohrbach 5
  Wachter Angelina TC BW Feldkirch 5

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist