Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Postupující na Masters ČR

                                                                                                              web-nahled1.jpg

Pořadí Jméno - Chlapci Oddíl Body
 1. Menšík Jakub TK AGROFERT Prostějov 395
 2. Jedlička Adam I. ČLTK Praha 270
  Petr Vojtěch TK Na Dolině o.s. 270
 4. Vintera Michal I. ČLTK Praha 208
 5. Kalina Vít  TK Sparta Praha 193
 6. Hrazdil Jan TK AGROFERT Prostějov 185
 7. Pazdera Marek I. ČLTK Praha 168
 8. Durovič Boris I. ČLTK Praha 166
  Jecho Adam TK AGROFERT Prostějov 166
10. Paroulek Filip TJ Radlice 150
11. Brunclík Petr TK Sparta Praha 141
  Doubek Vojtěch F. H. TK Dobřichovice 141
  Neumann Jakub Jiří TK Neumann 141
  Vrba Jakub Sokol Říčany 141
15. Sedlář Josef TK AGROFERT Prostějov 125
  Vašenka Daniel TK Na Dolině o.s. 125
17. Vacula Filip TK PRECHEZA Přerov o.s. 101
  Valeš Vojtěch LTC Modřany 2005 101
19. Frümel Karel TK AGROFERT Prostějov 85
  Korec Zdeněk TK AGROFERT Prostějov 85
  Krakovksý Denis Tennis Hill Havířov o.s. 85
  Kubatko Dominik TK Slavia Orlová 85
  Mrva Maxim TK AGROFERT Prostějov 85
  Sucháň Ondřej TENIS SLOVÁCKO z.s. 85
25. Chodura Sebastian TK AGROFERT Prostějov 76
  Klimas Jan TK TENNISPOINT FM 76
  Stejskal Adam TK Milo Olomouc 76
28. Fedasko Nikolas TK Sparta Praha 73
29. Fiala Martin Lokomotiva Trutnov 55
  Hozman Dominik TK Neridé 55
  Knesl David TK TENNISPOINT FM 55
  Kratochvíl Tomáš ITS Tennis centre s.r.o. 55
  Kumstát Jan TK AGROFERT Prostějov 55
  Rais Lukáš TK Olymp Praha 55
  Šošolík Pavel TK AGROFERT Prostějov 55
36. Mojžíš Dominik SKT Planá n. Luž. 46
  Mojžíš Patrik SKT Planá n. Luž. 46
38. Beneš Daniel SK JC Sport Opava 46
  Horáček Josef TK AGROFERT Prostějov 46
  Kalousek Kryštof TC Ostrava Nová Ves 46
  Krňávek David TC-MJ TENIS Líšeň 46
  Onderka Karel SK JC Sport Opava 46
  Pešat Oliver TJ MSV Studénka 46
  Škvara Eduard Prestige tennis club Frýd 46
  Zavadil Alexandr TK PRECHEZA Přerov o.s. 46
46. Babulík Michal TK TENNISPOINT FM 30
  Šimeček David TK Slavia Orlová 30
       
Pořadí Jméno - Dívky Oddíl Body
1. Šmejkalová Amélie TK PRECHEZA Přerov o.s. 147
2. Látalová Adéla TJ Radlice 135
3. Starečková Viktorie TK Sparta Praha 110
4. Zámečníková Kristina TJ Sokol Vysočany TSM 95
5. Kotrčová Eliška TJ Sokol Vysočany TSM 80
6. Mlenská Sára LTC Panorama Teplice 67
7. Tomcová Štěpánka TK Bohutín, z.s. 54
8. Líbalová Jolana I. ČLTK Praha 46
  Machková Nátálie SK Aritma Praha 46
  Prepslová Agáta Lob S.A. Bohnice, zs 46
  Sanders Natalia TK Spart Praha-Topolka 46
12. Drukerova Amelie Essie  Sportcentrum Uhřiněves 40
  Moravcová Viktorie Sportovní centrum Linhart 40
14. Jandová Nela I. ČLTK Praha 38
15. Koubová Karolína TJ Jiskra Zruč .Sáz. 27
  Oktiabreva Anastasia TK Sparta Praha 27
  Peldová Nikola LTK Liberec 27
  Vašíčková Michelle LTC Pardubice 27
19. Jandová Sára TC VŠ Praha 19
  Linhartová Nela Sportovní centrum Linhart 19
  Suchá Amy TK Sparta Praha 19
  Šílová Nela TK PTA Kolín 19
  Valentová Tereza TK Olymp Praha 19

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist