Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Postupující na Masters ČR

Ke dni 14. 09.                                                                                      web-nahled1.jpg

Pořadí Jméno - Chlapci Oddíl Body
1 Jedlička Adam I.ČLTK Praha 759
2 Pazdera Marek I.ČLTK Praha 697
3 Petr Vojtěch TK Na Dolině o.s. 650
4 Menšík Jakub TK AGROFERT Prostějov 621
5 Valeš Vojtěch LTC Modřany 2005 546
6 Kalina Vít TK Sparta Praha 532
7 Vrba Jakub Sokol Říčany 509
8 Vintera Michal I.ČLTK Praha 452
9 Brunclík Petr TK Sparta Praha 411
10 Durovič Boris I.ČLTK Praha 396
11 Doubek Vojtěch F.H.TK Dobřichovice 389
12 Neumann Jakub Jiří TK Neumann 386
13 Vašenka Daniel TK Na Dolině o.s. 380
14 Paroulek Filip TJ Radlice 370
15 Fáček Jan SK HAMR, z.s. 365
16 Fedasko Nikolas TK Sparta Praha 361
17 Kusý Jan I.ČLTK Praha 315
18 Mrva Maxim TK AGROFERT Prostějov 310
19 Panáček Petr TJ Sokol Vysočany 298
20 Sedlář Josef TK AGROFERT Prostějov 295
21 Frömel Karel TK AGROFERT Prostějov 230
22 Velík Lukáš Lokomotiva Beroun 208
23 Hrazdil Jan TK AGROFERT Prostějov 185
24 Chodura Sebastian TK AGROFERT Prostějov 177
25 Bien Daniel TK Olymp Praha 171
26 Jecho Adam TK AGROFERT Prostějov 166
  Rouchal Dominik TK AGROFERT Prostějov 166
28 Kučera Jonáš LTK Liberec 158
29 Mojžíš Patrik SKT Planá n.Luž. 157
30 Leipner Petr TK Písek 156
31 Haenel Tomáš TK Žatec 153
32 Bouček František TK Neridé 141
33 Čepl Filip TK Olymp Praha 140
  Krakovský Denis Tennis Hill Havířov o.s. 140
35 Kratochvíl Tomáš ITS Tennis centre s.r.o. 135
  Kumstát Jan TK AGROFERT Prostějov 135
37 Hanzelín Filip LTK Liberec 125
  Horák Filip I.ČLTK Praha 125
39 Soukup Adam I.ČLTK Praha 115
  Tomaštík Petr WILSON Tenis Centrum 115
41 Stejskal Adam TK Milo Olomouc 112
42 Švojgr Kryštof I.ČLTK Praha 111
43 Fiala Martin Lokomotiva Trutnov 110
  Hozman Dominik TK Neridé 110
45 Klimas Jan TK TENNISPOINT FM 101
  Rais Lukáš TK Olymp Praha 101
  Vacula Filip TK PRECHEZA Přerov o.s. 101
48 Janeček Ondřej TK Neridé 99
49 Fröhlich Max I.ČLTK Praha 94
50 Havránek Šimon TJ Solidarita Praha 10 92
51 Klofáč Tobiáš SK Meteor Praha 89
  Žoldák Patrik SK HAMR, z.s. 89
53 Fröhlich Jan I.ČLTK Praha 86
54 Korec Zdeněk TK AGROFERT Prostějov 85
  Kubatko Dominik TK Slavia Orlová 85
  Sucháň Ondřej TENIS SLOVÁCKO z.s. 85
57 Stauch Daniel LTC Modřany 2005 83
58 Šmejkal Šimon TO TJ Tesla Pardubice 82
59 Blumaier Daniel ŽLTC Brno 80
  Pokorný Jiří TK Olymp Praha 80
61 Petrofský David Lob S.A. Bohnice, zs 79
62 Peták Denis ŽLTC Brno 78
63 Mojžíš Dominik SKT Planá n.Luž. 74
64 Horáček Josef TK AGROFERT Prostějov 72
65 Kozlovský Matyáš TK Sparta Praha 64
  Volf Matěj LTC Mladá Boleslav o.s. 64
67 Beránek Ondřej TK Na Dolině o.s. 55
  Holub Lukáš J. TK Neridé 55
  Jurák Jaroslav I.ČLTK Praha 55
  Knesl David TK TENNISPOINT FM 55
  Komrska Jan TC Brno. 55
  Krištůfek Lukáš SK Aritma Praha 55
  Novák Daniel LTC Panorama Teplice 55
  Sklenička Štěpán TK Sparta Praha 55
  Šošolík Pavel TK AGROFERT Prostějov 55
  Ulrich Patrik LTC Kolín 55
77 Silbernágl Kryštof TENIS-CENTRUM DTJ HK 46
  Svítek Alan TJ Radlice 46
79 Houdek Marek TK Slavia  Plzeň 43
  Petrofský Martin Lob S.A. Bohnice, zs 43
81 Beneš Daniel SK JC Sport Opava 36
  Kalousek Kryštof TC Ostrava Nová Ves 36
  Krňávek David TC-MJ TENIS Líšeň 36
  Onderka Karel SK JC Sport Opava 36
  Pešat Oliver TJ MSV Studénka, z.s. 36
  Postupa Martin TK SC OSTRAVA 36
  Škvara Eduard Prestige tennis club Frýd 36
  Zavadil Alexandr TK PRECHEZA Přerov o.s. 36
89 Babulík Michal TK TENNISPOINT FM 30
  Šimeček David TK Slavia Orlová 30
91 Brettl Filip Lob S.A. Bohnice, zs 28
  Rosický Jan TK SPORTCENTRUM Mladá Bol 28
  ŠAFRATA DAVID I.ČLTK Praha 28
94 Burián Marek Tenisový klub Benátky nad 18
       
Pořadí Jméno - Dívky Oddíl Body
1 Šmejkalová Amélie TK PRECHEZA Přerov o.s. 769
2 Bartůňková Nikola I.ČLTK Praha 640
3 Bejlek Sára TK AGROFERT Prostějov 615
4 Starečková Viktorie TK Sparta Praha 526
5 Látalová Adéla TJ Radlice 482
6 Michálková Barbora TK Olymp Praha 392
7 Urbanová Lucie TK AGROFERT Prostějov 387
8 Smékalová Magdaléna TK Hlinsko 367
9 Zámečníková Kristina TJ Sokol Vysočany 358
10 Nováková Veronika TK SC OSTRAVA 322
11 Charvátová Kateřina SK HAMR, z.s. 318
12 Mičolová Nela TK DEZA Valašské Mezi 298
13 Moravcová Viktorie Sportovní centrum Lin 275
14 Líbalová Jolana I.ČLTK Praha 266
15 Kotrčová Eliška TJ Sokol Vysočany 260
16 Valentová Tereza TK Olymp Praha 225
17 Heiderová Karolína SK JC Sport Opava 213
  Paterová Natálie TK Sparta Praha 213
19 Suchá Amy TK Sparta Praha 210
20 Tomcová Štěpánka TK Bohutín, z.s. 205
21 Fížová Monika TK Na Dolině o.s. 184
22 Mlenská Sára LTC Panorama Teplice 178
23 Surovčíková Sára Lob S.A. Bohnice, zs 174
24 Šalková Natálie TK Neridé 149
25 Valentová Karolina TC Brno. 146
26 Židelová Viktorie Tenisový klub Mikulov 140
27 Čornyjová Yvona TJ Spoje Praha 139
28 Slaměníková Marie TK PRECHEZA Přerov o. 137
29 Viktorinová Eliška ITS Tennis centre s.r 124
30 Ježková Stela TK Hlinsko 120
31 Hrabalová Eliška Lokomotiva Trutnov 119
32 Machková Natálie SK Aritma Praha 112
33 Válková Simona Spartak Polička 109
34 Linhartová Nela Sportovní centrum Lin 93
35 Drukerova Amelie Essie Sportcentrum Uhříněve 85
  Pávková Katrin I.ČLTK Praha 85
37 Navrátilová Magdalena Tennis Hill Havířov o 82
38 Kareisová Jana LTK Liberec 79
39 Oktiabreva Anastasiia TK Sparta Praha 77
40 Cinková Natálie TK Na Dolině o.s. 75
  Slováková Kamila TK AGROFERT Prostějov 75
42 CHARVÁTOVÁ NELA LTC  Litvínov 71
  Škudrnová Sabina TK Bohutín, z.s. 71
44 Hajná Kateřina Tenisová škola Lucie 70
45 Prepslová Agáta Lob S.A. Bohnice, zs 67
46 Apostolova Nikol TK TJ Ostrava 66
  Bártová Natálie SK JC Sport Opava 66
  Davidová Natali TK Zlín 66
  Syrová Natálie Tenis Dobříš 66
  Šerá Nela TJ Zbrojovka Vsetín 66
51 Šílová Nela TK PTA Kolín 64
52 Klemšová Simona TK Bohutín, z.s. 62
53 Heřmanová Barbora SK HAMR, z.s. 55
54 Hradecká Lucia T.T.C.Rožnov 53
55 Dolejší Eliška TK Olymp Praha 50
56 Sanders Natalia TK Start Praha-Topolk 46
57 Gregůrková Nicol TK 2000 Luhačovice 45
  Jelínková Anna TK Hrušovany o.s. 45
  Junová Aneta Tenis Cibulka 45
  Motyková Markéta SK Vitality Slezsko o 45
  Procházková Nela SK Tenis Tišnov 45
  Slováčková Klára TJ Start Ostrava - Po 45
63 Adamcová Jessica TJ Jiskra Havlíčkův B 38
  Jandová Nela I.ČLTK Praha 38
  Pechová Marina TK Slavia  Plzeň 38
  Zezhulčíková Tereza TK DEZA Valašské Mezi 38
67 Svobodová Klára TK Pernštýn 1897 Pard 34
68 Brožová Amélie BLTC Brno 32
  Huťková Valerie TK PRECHEZA Přerov o. 32
  Kubáňová Vendula Rožnovský tenisový kl 32
  KULTOVÁ ELLEN LTC Mladá Boleslav o. 32
  Lebrušková Anna TK Spartak Jihlava 32
  Willanderová Katrin TCG Karlovy Vary 32
74 Kasková Valentýna TJ Radlice 30
  Pancová Julie TK Slavia  Plzeň 30
76 Koubová Karolína TJ Jiskra Zruč n.Sáz. 27
  Peldová Nikola LTK Liberec 27
  Vašíčková Michelle LTC Pardubice 27
79 Chromcová Adéla TK TENNISPOINT FM 24
  Janošková Amálie TK DEZA Valašské Mezi 24
  Krutilová Tereza TK PRECHEZA Přerov o. 24
  Zourková Lucie TK AGROFERT Prostějov 24
83 Horáčková Viktorie TK RAPID LIBEREC 21
  Krajmer Karolína SK JC Sport Opava 21
  Žabková Kiara LTC Mladá Boleslav o. 21
86 Jandová Sára TC VŠ Praha 19

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist