Postupující na Masters (SR)

Chlapci (postupuje 24 hráčov - stav po turnaji v Bratislave)

  Meno Klub SPOLU BODY:
  POSTUP NA MASTERS    
1 Marošík Norbert Lieskovský tenisový klub-LTC 584
2 Šimák Adam ŠK Pepas Slovenská Ľupča 194
3 Semančík Filip
TK Slovan Bratislava 175
4 Novák Maxim TC BASELINE Banská Bystrica 175
5 Naď Peter TK Mladosť Košice 144
6 Chovanec Jakub OZ ŠK Odema Púchov 134
7 Pivník Oliver TK Rimavská Sobota 104
8 Smoleňák Hugo TK Vysoké Tatry 96
9 Tóth Bence TKM Betliar 80
10
Kyjaci Samuel LTC Leopoldov 77
 
Schwarc David TC EMPIRE Trnava 77
12 Stolárik Samuel TK Spišská Nová Ves 72
13 Majorský Adam TC Slávia UPJŠ Košice 32
  Šuba Marek STC Tennis Academy Púchov 32
15 Guzoň Samuel STC Tennis Academy Púchov 29
16 Mucha Martin TK Žilina 29

Dievčatá (postupuje 24 hráčok - stav po turnaji v Bratislave

  Meno Klub BODY SPOLU:
  POSTUPUJÚCE NA MASTERS  
1 Šarinová Sára Tenisová akadémia Prešov 344
2 Mráziková Karolína TK Kúpele Piešťany 300
3 Plajová Nina TC BASELINE Banská Bystrica 295
4 Barčíková Alexandra TK Žilina 268
5 Drugdová Salma Fresh club Zvolen 237
6 Molchanova Oľga TK Slávia Agrofert STU Bratislava 200
7 Stanová Zina TK Slovan Bratislava 182
8 Vargová Nina TK Slovan Bratislava 173
9 Mihálová Slávka TK Senica 134
10 Balus Irina TC BASELINE Banská Bystrica 120
11 Gavalcová Terézia TC EMPIRE Trnava 110
12 Konvičná Adriana ŠK Pepas Slovenská Ľupča 105
13 Tóthová Emma TK Slovan Bratislava 103
14 Baniarová Nina TC BASELINE Banská Bystrica 91
  Pláteníková Ela TC EMPIRE Trnava 91
16 Šabíková Ana TK Zlaté Moravce 80
17 Filipková Emma TC BASELINE Banská Bystrica 77
18 Janigová Petra OZ ŠK Odema Púchov 75
  Škvrndová Linda TK Nová Dubnica 75
20 Grešová Ivana TK Spišská Nová Ves 72
21 Vancelová Zuzana TK Žilina 58
22 Svitková Sofia TK NCHZ Nováky 48
23 Daubnerová Nikola TK OLYMP Bratislava 48
24 Nebylová Paula TC EMPIRE Trnava 48
  NÁHRADNÍČKY    
25 Liptáková Nina TŠP-tenisová škola Petržalka 48
26 Gemzická Adela TC EMPIRE Trnava 32
  Kandravá Sára TK WLP Bardejov 32
  Mrvová Natália ŠK 1928 Blava J.Bohunice 32
  Pavlechová Katarína TK NOVÁ GENERÁCIA 32
  Svatošová Miroslava TK Mladosť Košice 32
31 Bajusová Sofia TK Vysoké Tatry 29
  Jančíková Alex ŠK Pepas Slovenská Ľupča 29
  Jedličková Simona LTK Liptovský Mikuláš 29
  Kolesárová Ema TK Dargov 29
  Krivičková Stella TK HSC Piešťany 29
  Šaranová Lillian TŠP-tenisová škola Petržalka 29
  Špačková Emma Ostrov Trenčín 29
38 Peco Lana Ellen Ostrov Trenčín 19

 

Pozn. V prípade rovnosti bodov rozhoduje: počet vyhraných setov v Kids Tour, prípadne vyhrané gemy v Kids Tour alebo žreb.