Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Postupující na Masters (ČR)

Konečné pořadí postupujících (16) + náhradníci:

 

Mladší žáci:

Poř. .   Přijmení   Jméno Roč.   Oddílová příslušnost Body  
1. Neuwirth Filip 04 TK SC OSTRAVA, o.s. 744
2. Kratochvíl Ondřej 04 TK Sparta Praha 650
3. Myslivec Šimon 04 TK Havířov 625
4. Nápravník Adam 04 TK AGROFERT Prostějov 585
5. Bartoň Hynek 04 TK AGROFERT Prostějov 579
6. Donald Matthew William 04 TK Sparta Praha 563
7. Petr Vojtěch 05 TK Na Dolině o.s. 499
8. Menšík Jakub 05 TK AGROFERT Prostějov 473
9. Nicod Jakub 04 TK Start Praha-Topolka 465
10. Čech Jan 04 TK SC OSTRAVA, o.s. 450
11. Fiedler Jiří 04 I.ČLTK Praha 411
12. Jupa Jakub 04 TK Sparta Praha 410
13. Černý Jakub 04 TK AGROFERT Prostějov 366
14. Padevět Jonáš 04 Tenis Dobříš 362
15. Vejšický Oldřich 04 TJ Sokol Vysočany TSM 334
16. Pazdera Marek 05 I.ČLTK Praha 292
17. Hrazdil Jan 05 TK AGROFERT Prostějov 289
18. Růžička Tomáš 04 TK Sparta Praha 288
19. Duda Adam 04 I.ČLTK Praha 275
20. Jedlička Adam 05 I.ČLTK Praha 250
21. Apltauer Filip 04 TJ Radlice 243
22. Elich Samuel 04 SK Aritma Praha 240
  Janoušek Lukáš 04 TK Škoda Plzeň z.s. 240
24. Glocman Michal 04 TK PRECHEZA Přerov o.s. 204
25. Fáček Erik 04 LTC Tábor 1903 200
26. Opluštil Patrik 05 TC BORS CLUB-STK Břeclav 196
27. Kozumplík Michal 04 TENIS SLOVÁCKO z.s. 194
28. Vašíř Adam 04 I.ČLTK Praha 183
29. Horák Filip 06 I.ČLTK Praha 176
30. Homola Patrik 04 TC Ostrava Nová Ves 175
  Mrůzek Štěpán 04 LTC Slovan Kladno 175
  Polách Felipe 04 TK PRECHEZA Přerov o.s. 175
33. Káňa Filip 04 TK PRECHEZA Přerov o.s. 174
  Vašenka Daniel 05 TK Na Dolině o.s. 174
35. Macek Matyáš 04 TK Start Praha-Topolka 170
36. Klír Lukáš 04 I.ČLTK Praha 168
  Rouchal Dominik 05 TK AGROFERT Prostějov 168
38. Čáňo Šimon 04 TK Na Dolině o.s. 164
39. Filip Jakub 05 TC Dvůr Králové,z.s.Tenni 160
40. Guráš Martin 04 TK Na Dolině o.s. 155
41. Vintera Michal 05 I.ČLTK Praha 140
42. Zlatohlávek Tomáš 04 SK OAZA Praha 135
43. Hertl Otto 04 TK Škoda Plzeň z.s. 125
44. Lazarčík Markus 05 TK Sparta Praha 124
45. Doubek Vojtěch 05 F.H.TK Dobřichovice 121
46. Durovič Boris 05 I.ČLTK Praha 114
47. Paroulek Filip 05 TJ Radlice 110
48. Kalina Vít 05 TK Sparta Praha 105
49. Holiš Šimon 04 TK DEZA Valašské Meziříčí 102
50. Kubáň Pavel 04 TK Slavia Orlová 100
51. Frömel Karel 06 TK AGROFERT Prostějov 98
52. Matějíček Petr 05 TENIS-CENTRUM DTJ HK 97
53. Valenta Radim 04 TC MJ-Tenis 95
54. Kubatko Dominik 05 TK Slavia Orlová 91
  Spirka Simon 04 Slavoj Český Těšín 91
56. Šafář Petr 04 TK Start Praha-Topolka 85
57. Krakovský Denis 06 Tennis Hill Havířov o.s. 66
  Kusý Jan 05 I.ČLTK Praha 66
59. Čepl Filip 06 TK Olymp Praha 63
60. Bouček František 05 Slavoj Český Brod 55
  Jecho Adam 06 TK AGROFERT Prostějov 55
  Koplík Tadeáš 04 LTC Hodonín 55
  Pelda Ondřej 04 TK Olymp Praha 55
  Valeš Vojtěch 06 LTC Modřany 2005 55
65. Knesl David 06 TK TENNISPOINT FM 53
  Šafařík Jonáš 06 TJ Zbrojovka Vsetín 53
67. Brunclík Petr 06 TK Olymp Praha 50
  Onderka Roman 04 ŽLTC Brno 50
  Skřička Jan 04 1. Vestecká sportovní o.s 50
  Velík Lukáš 05 Lokomotiva Beroun 50
71. Blažka Daniel 04 TK AGROFERT Prostějov 46
  Brill Jindřich 05 TCF SIGNALBAU Mariánské L 46
  Hanzelín Filip 06 LTK Liberec 46
  Musil Jindřich 04 TCF SIGNALBAU Mariánské L 46
  Neumann Jakub Jiří 05 TK Neumann 46
  Panáček Petr 05 I.ČLTK Praha 46
  Rais Lukáš 05 TK Olymp Praha 46
  Samek Jiří 04 ŽLTC Brno 46
79. Bruk Adam 05 TK Písnice 45
  Korec Zdeněk 06 TK AGROFERT Prostějov 45
  Kremser Filip 05 SK JC Sport Opava 45
  OLŠAR Štěpán 05 Tennis Hill Havířov o.s. 45
  Onderka Karel 06 SK JC Sport Opava 45
  Ševčík Tadeáš 05 Family Tennis Ostrava 45
  Šošolík Pavel 06 TK Milo Olomouc 45
  Vrtěna Jakub 06 TO TJ Svitavy 45
87. Fiala Martin 06 Lokomotiva Trutnov 38
  Holík Denis 04 SK Meteor Praha 38
  Kafka Tomáš 04 SK Tenis Kladno, z.s. 38
90. Bražina Michael 04 TK Neridé 36
  Douda Pavel 05 Severočeská tenisová o.s. 36
  Formánek Václav 04 TO TJ Nový Jičín 36
  Hozman Dominik 05 TK Čelákovice 36
  Juřena Michal 05 TK SK Zlín 36
  Mandelík Lukáš 05 TK Brno - Chrlice 36
  Němec Vojtěch 06 TK AGROFERT Prostějov 36
  Sucháň Ondřej 05 TENIS SLOVÁCKO z.s. 36
  ŠAFRATA JAN 06 I.ČLTK Praha 36
99. Babka Jakub 04 TJ Lokomotiva Plzeň 30
  Vrba Jakub 05 Sokol Říčany 30
101. Fáček Jan 05 SK HAMR, o.s. 25
102. Bako Jan 05 TK SC OSTRAVA, o.s. 21
  Cienciala Jan 04 TC Třinec 21
  Klimas Jan 06 TK TENNISPOINT FM 21
  Šimeček David 06 TK Slavia Orlová 21

 

 

Mladší žákyně:

Poř. .   Přijmení   Jméno Roč.   Oddílová příslušnost Body  
1. Dvořáková Valentina 04 I.ČLTK Praha 714
2. Jelínková Barbora 04 I.ČLTK Praha 440
3. Šalková Dominika 04 TK Neridé 338
4. Šulcová Vanesa 04 TK AGROFERT Prostějov 319
5. Kubíková Patricie 04 TK Sparta Praha 305
6. Zelená Andrea 04 Severočeská tenisová o.s. 303
7. Abeldinova Alla 04 TK Sokolov 301
8. Hranáčová Kristýna 04 Severočeská tenisová o.s. 288
9. Křenková Tereza 04 Rožnovský tenisový klub 265
10. Klimovičová Linda 04 TK PRECHEZA Přerov o.s. 251
11. Štruplová Julie 04 Severočeská tenisová o.s. 248
12. Bejlek Sára 06 TK AGROFERT Prostějov 247
13. Čornyjová Yvona 05 TJ Spoje Praha 223
14. Havlová Natálie 05 TK Spartak Jihlava 209
15. Odehnalová Nela 05 TENIS-CENTRUM DTJ HK 206
16. Ivanová Lucie 04 TK AGROFERT Prostějov 203
17. Mihoková Petra 04 I.ČLTK Praha 198
18. Branišová Adéla 04 LTC Panorama Teplice 196
  Těhníková Ema 04 TŠ Pohořelec 196
20. Tomajková Kristýna 05 TK AGROFERT Prostějov 179
21. Viktorinová Eliška 05 ITS Tennis centre s.r.o. 173
22. Křepinská Simona 04 Lokomotiva Trutnov 162
23. Panchartek Anna 04 Severočeská tenisová o.s. 158
24. Havlíčková Lucie 05 TK Sparta Praha 150
25. Pávková Katrin 05 1. Vestecká sportovní o.s 149
26. Látalová Adéla 05 I.ČLTK Praha 146
27. Mičolová Nela 05 TK DEZA Valašské Meziříčí 137
28. Hažmuková Viktorie 05 I.ČLTK Praha 135
29. Smékalová Magdaléna 06 TK Hlinsko 132
30. Charvátová Kateřina 05 SK HAMR, o.s. 122
31. Starečková Viktorie 06 TK Olymp Praha 121
32. Davidová Natálie 05 LTC Pardubice 111
33. Wirglerová Simona 04 TK Znojmo 109
34. Beránková Adriana 04 TK Sparta Praha 105
35. Bencová Kateřina 04 TK Sparta Praha 101
36. Hanáková Denisa 04 TC Brno. 100
  Paterová Natálie 05 TK Sparta Praha 100
38. Šilhavá Aneta 04 Severočeská tenisová o.s. 98
39. Bartůňková Nikola 06 I.ČLTK Praha 96
  Šarinová Sára 05 TK AGROFERT Prostějov 96
41. Podškubková Klára 04 TK Spartak Jihlava 91
42. Bubeníková Miroslava 04 TK AGROFERT Prostějov 90
43. Michálková Barbora 06 TK Olymp Praha 87
  Šmejkalová Amélie 05 SK Zlín-Mladcová 87
45. Bajerová Klára 05 TC MJ-Tenis 85
46. Brabcová Sára 04 Chotěbořské strojírny Cho 84
47. Kajabová Klára 04 TJ Zbrojovka Vsetín 79
  Řezníčková Natálie 04 TK Kunštát 79
  Zámečníková Kristina 05 TENIS Klánovice 79
50. Šalková Natálie 06 TK Neridé 69
51. Oktiabreva Anastasiia 06 TK Sparta Praha 66
  Tóthová Emma 05 TK AGROFERT Prostějov 66
53. Bořová Nikola 04 SK HAMR, o.s. 55
  Vlčková Gabriela 04 Sportclub Řevnice z.s. 55
55. Líbalová Jolana 06 TK Sparta Praha 54
56. Kolaříková Martina 05 Sportclub Řevnice z.s. 53
  Přecechtělová Darina 05 TK AGROFERT Prostějov 53
  Říhová Lucie 05 LTC  Litvínov 53
  Urbanová Lucie 06 TK AGROFERT Prostějov 53
60. Hřebačková Tereza 05 TC Dvůr Králové,z.s.Tenni 52
61. Slováková Kamila 05 TK AGROFERT Prostějov 45
62. Štolfová Aneta 04 Jiskra Havlíčkův Brod 44
63. Sedláčková Adéla 04 Tenis Dobříš 38
64. Cinková Natálie 05 TK Na Dolině o.s. 34
  Drugdová Salma 04 TENIS SLOVÁCKO z.s. 34
  Heiderová Karolína 06 SK JC Sport Opava 34
  Surovčíková Sára 05 LOB Slovan Bohnice 34
68. Fížová Monika 05 TK Na Dolině o.s. 32
  Kotrčová Eliška 06 TJ Sokol Vysočany TSM 32
70. Jansová Eliška 05 TC Dvůr Králové,z.s.Tenni 30
  Moravcová Viktorie 05 Sportovní centrum Linhart 30
72. Benešová Nicol 04 TK SC OSTRAVA, o.s. 24
  Nováková Veronika 06 TK SC OSTRAVA, o.s. 24
  Pastrňáková Barbora 04 TK Slavia Orlová 24
  Šerá Nela 05 TJ Zbrojovka Vsetín 24
76. Jilkova Michaela 05 LTC TONSTAV-SERVICE Č.B. 22
  Koubová Karolína 06 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. 22
  Mlenská Sára 06 TK Ústí n.Labem 22
  Vavříková Adéla 04 LTC TONSTAV-SERVICE Č.B. 22
80. Fantová Jana 04 TK Neridé 21
81. Hrádková Eliška 04 LTC TONSTAV-SERVICE Č.B. 16
  Jůzlová Alžběta 05 TK Pelhřimov 16
  Sekaninová Martina 04 TJ Mosilana Brno 16
  Straková Sára 06 TK Pelhřimov 16
  Závišková Barbora 05 HTK Třebíč 16


Pozn.
V případě rovnosti bodů rozhoduje; počet bodů v singlovém pořadí, případně počet vyhraných setů v Kids Tour, případně vyhrané gamy v Kids Tour, případně los. 

 

 

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist