Prague Open 2015

Prague Open odstartoval kvalifikací

Kombinovaný turnaj mužů (ATP Challenger s dotací 42 tisíc eur) i žen (ITF s dotací 75 tisíc dolarů) Advantage Cars Prague Open 2015 by Zenova Services, který spolupořádá Tennis Arena, odstartoval na Štvanici kvalifikačními boji.

 

 

 

Potvrzeno: na Štvanici i s Vaidišovou a 7 hráči ze stovky

Areál, kde v minulosti nastoupilo šedesát grandslamových vítězů a světových jedniček, bude od soboty do příštího víkendu dějištěm unikátního dvojturnaje. „Nejsilnější challenger ve štvanické historii, se sedmi hráči Top 100, se spojí s ženským podnikem ITF a plejádou výborných Češek. Jsme dvojnásob spokojeni,“ mne si ruce jeden z ředitelů Advantage Cars Prague Open by Zenova VLADISLAV ŠAVRDA (63).

 

 

 

Prague Open slibuje atraktivní podívanou

Druhý srpnový týden slibuje na Štvanici výborný tenis okořeněný jednou velkou atrakcí. Ženskou část Advantage Cars Prague Open (10.-16.8.), turnaj ITF s dotací 75 000 dolarů, si zahraje bývalá světová sedmička Nicole Vaidišová (26), která se snaží o návrat. Představit by se měly i Allertová s Koukalovou, Krejčíková, Slovenka Čepelová a světová jednička mezi juniorkami Vondroušová. Turnajovou jedničkou by měla být 73. hráčka světa Němka Friedsamová, dvojkou Allertová. Supersilný bude mužský ATP Challenger (42 500 eur) se sedmi hráči z Top 100!

 

 

 

Vaidišová v Praze. Zahraje si Prague Open?

Bývalá světová sedmička NICOLE VAIDIŠOVÁ (26), která pracuje na návratu do špičky, trénuje momentálně v Praze. Ve středu si zahrála na Štvanici dva tréninkové sety s Lucií Hradeckou.

 

 

 

Strana výpisu

3