Zahraniční

Nadal chce dostat v Miami ještě další šanci

Nezastavil ho silný vítr, ani o něco slabší soupeř. RAFAEL NADAL (30) si ve svém prvním vystoupení na letošním turnaji v Miami připsal hladkou výhru 6:3, 6:4 nad Izraelcem Selou. „Podmínky byly velmi komplikované a nepříjemné,“ posteskla si po utkání bývalá světová jednička.

 

 

 

Propuštěný komentátor obviněný z rasismu prodělal infarkt

Stačí jedno nešťastné slovo a celý život může být v troskách. Své by o tom mohl vyprávět DOUG ADLER (59). Dnes už bývalý komentátor sportovního kanálu ESPN během letošního Australian Open popisoval hru Venus Williamsové, když použil slovo »guerilla« čili partyzánka. Jenže vzápětí byl obviněn, že zvolil podobně znějící slovo »gorilla« a po okamžitém stažení z vysílání byl také propuštěn. Adler později psychický tlak neustál a po srdečním selhání bojoval o život.

 

 

 

VIDEO: Leguán pozlobil Veselého a Haase

Nečekaný host si v Miami vyrazil na utkání mezi JIŘÍM VESELÝM (23) a TOMMYM HAASEM (38). Český reprezentant sváděl s německým veteránem velkou bitvu, když za stavu 3:3 v rozhodující sadě oba tenisty překvapil leguán, který se usadil přímo na ukazateli skóre. Mohutný plaz se odmítal vzdát floridského slunce a do akce tak museli nastoupit pořadatelé, jejichž nemotorný zásah vzbudil smích. Usmívat se později mohl také Veselý, který vybojoval postup do 2. kola (6:7, 6:3, 7:5).

 

 

 

Fanynka s holou »zadnicí« žadonila Federera o fotku

ROGER FEDERER (35) si po zisku titulu z Indian Wells vyrazil v Miami společně s nejbližšími k moři. Švýcarská rodinka si užívala krásné odpoledne, když přišlo nečekané překvapení. Vítěze letošního Australian Open totiž přišla požádat o fotku fanynka, která jaksi zapomněla spodní díl plavek a na pláži tak s vykasanými šatičkami způsobila pořádný rozruch. Federer se však ukázal jako velký profesionál; zachoval dekorum a prosbu nestydy vyslyšel.

 

 

 

Rozhodnuto: Miami Open už stěhování nehrozí

MARK SHAPIRO (47) konečně učinil přítrž spekulacím ohledně možného stěhování prestižního Miami Open z areálu v Crandon Parku. „Slibuji, že zůstaneme v Miami. Nemáme žádný zájem na stěhování do Orlanda nebo kamkoliv jinam,“ uvedl prezident pořádající agentury IMG pro Sun Sentinel. Osud tradičního podniku byl několik let nejistý, protože plány organizátorů na modernizaci stárnoucího areálu za 50 milionů dolarů narazily na odpor úřadů.

 

 

 

VIDEO: Jak Vesninové »ukradli« pohár

Měla u sebe svoji nejcennější trofej a na tiskové konferenci spokojeně hodnotila právě skončené finále turnaje v Indian Wells (Kuzněcovovou porazila 6:7, 7:5, 6:4), když JELENU VESNINOVOU (30) překvapil jeden ze zaměstnanců, který jí s omluvou odebral ze stolu putovní pohár s tím, že ho musí předat šampionovi pánské dvouhry – Rogeru Federerovi. „Nerad vás přerušuji, ale tu trofej si vezmu. Máme jenom jednu a mužské finále za chvilku končí,“ řekl »zloděj«. Vesninová natahovala ruce a se smíchem prosila, aby jí trofej nebrali. Nic nepomohlo. „No tak dobře, dejte ho Rogerovi,“ dodala pak rezignovaně.

 

 

 

Šarapovová o pauze: Pila jsem jako nikdy

Předchozích 15 měsíců sice bylo nejtěžších v jejím životě, ale MARIA ŠARAPOVOVÁ (29) přesto vidí pozitiva „Je pravda, že jsem konečně měla normální sociální život. Během loňského roku jsem vypila tolik alkoholu jako nikdy předtím,“ konstatovala Ruska v rozsáhlém rozhovoru pro magazín Vogue.

 

 

 

Nečekaný zvrat. Otec je nevinný, dcery si obvinění vymyslely

V průběhu týdne vyvolalo celosvětový poprask soudní líčení s tenisovým trenérem JOHNEM DE'VIANOU (54), který byl obviněn z fyzického a psychického násilí vůči svým tehdy nezletilým dcerám. Jenže verdikt soudu šokoval. MONAEI (21) a NEPHE (19) si obvinění vůči svému otci vymyslely, protože nerozdýchaly jeho rozchod s jejich matkou Michelle Horneovou v roce 2011.

 

 

 

Dustin Brown: Zadovkou omráčil Kukuškina...

DUSTIN BROWN (32) sice nikdy nevyhrál žádný velký titul, přesto fanoušky jeho zápasy doslova přitahují. Němec s jamajskými kořeny se totiž tenisem baví a víc než na výsledcích mu záleží na tom, aby uchvátil obecenstvo. Po Monfilsovi patří Brown mezi největší tenisové exhibicionisty. Potvrdil to také v semifinále challengeru v Irvingu; Kazacha Kukuškina, který nakonec vyhrál dvakrát 6:4, zaskočil v koncovce druhého setu vytříbenou zadovkou u sítě, jež se přetavila v nevídaný vítězný lob.

 

 

 

Federer, Haas, Dimitrov a Djokovič: Zakládají kapelu

První zkouška sice dopadla katastrofálně, hvězdy ROGER FEDERER (35), TOMMY HAAS (38) a GRIGOR DIMITROV (25) se ale nevzdaly a nesmrtelný hit kapely Chicago »Hard to say I’m Sorry« se v jejich podání dočkal nového kabátu. „Ne, vážně. Aktuálně začíná nová chlapecká kapela jednoručný »Bekhned Boys«,“ napsal na sociální sítě Roger Federer. Nejslavnější klučičí formace »Backstreet Boys« tak má vážnou konkurenci. Jak coververze slavné písně, na níž se svým hvězdným partem podílel také NOVAK DJOKOVIČ (29), dopadla, zhodnoťte sami.

 

 

 

Strana výpisu

1 ...

 

Další informace