Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Azarenková a Serena: Mámy na plný plyn!

Serena Williamsová s Viktorií Azarenkovou, respektované osobnosti světového tenisu (Foto: GettyImages)

Serena Williamsová s Viktorií Azarenkovou, respektované osobnosti světového tenisu (Foto: GettyImages)

Dřív bylo středem jejich zájmu to, jak správně klopit raketu při bekhendu, teď už ale mají kamarádky VIKTORIA AZARENKOVÁ (28) se SERENOU WILLIAMSOVOU (36) jiné důležité téma; mateřství a rodinné vztahy. Běloruska poslední měsíce absolvuje soudní tahanice o syna Lea, kvůli nimž musela přerušit kariéru. To Američanka má fungující vztah, zato její porod se neobešel bez vážných komplikací. Obě hvězdy si ve složitých chvilkách dodávají sílu.

„Nemůžu si zvyknout na to, jak rychle Leo roste,“ svěřila se Azarenková, jež bojuje o syna v únavných soudních přích, v Kalifornii. Velkou podporu našla u své někdejší rivalky. „A Viktoria mi naopak hodně pomohla během těhotenství, kdy jsem se jí neustále na něco ptala. Je úžasná máma,“ upozornila Serena.

Děti vztahy obou hvězd ještě víc utužily. „Serena mi řekla, že Alexis si myslí, že Leo je její přítel,“ smály se obě v Indian Wells při společném rozhovoru. Jejich maminkovské souznění je patrné na první pohled. „Podporujeme se navzájem, komunikujeme spolu velmi často a společné chvíle si užíváme,“ popisovala vztah se Serenou Azarenková.  

Obě rodičovství změnilo. Tenis už není v jejich životě na prvním místě. „Když jdu na trénink, tak samozřejmě myslím jen na tenis, ale jinak je to jen o synovi. Můj život už nepatří jen mně,“ hledala slova Azarenková.

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//azarenkova-a-serena-mamy-na-plny-plyn--19688cz/

Diskuze:

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist