Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Bouchardová a Stephensová: Šaty dolů!

Eugenie Bouchardová a Sloane Stephensová ukázaly krásy mládí (Foto: Twitter/SI_Tennis)

Eugenie Bouchardová a Sloane Stephensová ukázaly krásy mládí (Foto: Twitter/SI_Tennis)

Plavkové číslo Sport Illustrated bez tenistek? Neexistuje. Letos produkční tým prestižního magazínu ukázal hned na dvě zástupkyně bílého sportu. Repete v roli modelky si znovu po roce vyzkoušela třiadvacetiletá EUGENIE BOUCHARDOVÁ, kterou letos premiérově doplnila o rok starší úřadující šampionka US Open SLOANE STEPHENSOVÁ (24). Obě hvězdy před hledáčkem fotografa ukázaly, že odvaha jim rozhodně nechybí.

„Tentokrát už to pro mě bylo mnohem jednodušší. Byla jsem méně nervózní. Zkušenosti z loňska mi pomohly,“ zhodnotila pózování na karibském ostrově Aruba Bouchardová, jež patřila mezi hlavní postavy časopisu už vloni.

To Stephensová se v plné »nahotě« ukázala poprvé. I z jejích snímků čiší sebevědomí. „V plavkách můžete vypadat opravdu sexy. Ukázat, jak úžasná sportovkyně jste,“ uvedla Američanka. O tom, že se na stránkách populární plavkové edice někdy sama ocitne, až do letoška jen snila. „Vždycky jsem milovala krásu SI Swimsuit a říkala si, jak neuvěřitelné by bylo se tam objevit. Nemyslela jsem si, že k tomu někdy budu mít příležitost, “ dodala vděčně. 

   Fotogalerie přímo na webu Sport Illustrated:

Genie Bouchard 2018 SI Swimsuit Photos

See all the photos of Genie Bouchard in the 2018 isssue of Sports Illustrated Swimsuit Edition.

Sloane Stephens 2018 SI Swimsuit Photos

See all the photos of Sloane Stephens in the 2018 isssue of Sports Illustrated Swimsuit Edition.

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//bouchardova-a-stephensova-saty-dolu--19559cz/

Diskuze:

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist