Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Bouchardová překvapila: Mohla jsem patřit mezi matematické podivíny

Eugenie Bouchardová se během focení nestydí (Foto: Repro TV)

Eugenie Bouchardová se během focení nestydí (Foto: Repro TV)

EUGENIE BOUCHARDOVÁ nepochybně patří mezi nejpůvabnější tenistky na okruhu WTA, avšak její výsledky v posledních letech nejsou zdaleka ideální. Čtyřiadvacetiletá Kanaďanka si naopak lépe vede před aparáty fotografů, což několikrát potvrdila například v magazínu Sports Illustrated. Každého tak patrně překvapí, kam by vedly její kroky, kdyby se nestala profesionální tenistkou. Do sfér vědy! „Možná bych nebyla přímo matematickou hvězdou, ale vždycky jsem měla ráda školu a čtení. Pravděpodobně by se ze mě tenkrát stal docela dobrý »nerd«,“ uvedla Bouchardová pro magazín Faces, přičemž přiznala i svoji další silnou stránku. „Umím dobře žonglovat. Možná se na to zaměřím až ukončím tenisovou kariéru,“ zavtípkovala rodačka z Westmountu.

    FOTO: Bouchardová na titulní stránce magazínu Faces:

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//bouchardova-prekvapila-mohla-jsem-patrit-mezi-matematicke-podiviny-21001cz/

Diskuze:

Partneři

      LIVESCORE.in

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist