Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Bulharům chtěli »ukrást« Dimitrova

Grigor Dimitrov je žádaným zbožím (Foto: Archiv)

Grigor Dimitrov je žádaným zbožím (Foto: Archiv)

Vítěz Turnaje mistrů GRIGOR DIMITROV (26) pod vedením Daniela Vallverdua konečně zaznamenal kýžený progres, a tak není divu, že o talentovaného rodáka z Chaskova je zájem. Jak prozradil hráčův otec Dimitar Gospodinov, několik velmocí jeho syna lanařilo k mezinárodnímu »přestupu«. „Měl návrhy na změnu občanství nejen z Francie, ale také z USA, Velké Británie a dalších států,“ uvedl v bulharském tisku.

Zástupci francouzské asociace údajně s Dimitrovem o změně pasu skutečně před několika týdny jednali v jeho druhém domově v Monte Carlu. I když prý nabízeli hory doly, byla jejich snaha marná. „Grigor vždycky říkal, že je na Bulharsko hrdý,“ řekl Gospodinov s tím, že momentálně třetí borec světa nabídky smetl ze stolu.

Že jeho cena vzrostla, dokazuje i fakt, že po bezmála čtyřech letech odešel od zastupující agentury »Team 8«, kterou založil devatenáctinásobný grandslamový šampion Roger Federer se svým manažerem Tonym Godsickem. Dimitrovovým novým agentem se stal Georgi Stoimenov. „Byla to jen formalita. Smlouva s agenturou v tomto roce vyprší,“ prozradil Gospodinov.

Kromě londýnského triumfu letos Dimitrov ovládl také podniky v Sofii, Cincinnati a Brisbane, kde v první den roku 2018 odstartuje novou sezonu.   

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//bulharum-chteli-raquo-ukrast-laquo-dimitrova-19179cz/

Diskuze:

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist