Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Další rána pro »nový« Davis Cup. Djokovič a Federer s finále nepočítají

Novak Djokovič ani Roger Federer nejsou z reformy Davis Cupu nadšení (Foto: GettyImages.com)

Novak Djokovič ani Roger Federer nejsou z reformy Davis Cupu nadšení (Foto: GettyImages.com)

Po Alexanderu Zverevovi zpochybnili svou účast ve finálovém turnaji Davisova poháru i ROGER FEDERER (37) a NOVAK DJOKOVIČ (31). Soutěž by měla po radikální změně formátu od příštího ročníku vrcholit turnajem pro osmnáct týmů ve druhé polovině listopadu. „Silně o tom pochybuji. Uvidíme, co bude,“ řekl legendární Švýcar k případné účasti ve finále. „Myslím, že to není nic pro mne. To udělali pro příští generace hráčů,“ dodal.

Termínem není nadšený ani Djokovič, který se o případném startu ještě definitivně nerozhodl. Uvidíme. Zatím si nejsem jistý, uvedl Srb. Myslím, že datum Davis Cupu je opravdu špatné, zvlášť pro nejlepší hráče, doplnil.

Vzhledem k tomu, že ATP se rozhodla oživit projekt Světového poháru družstev, bude podle Djokoviče program ještě víc našlapaný. Obnovenou premiéru bude mít soutěž v lednu 2020 v Austrálii, tedy jen několik týdnů po finále nového Davis Cupu. Mezi těmito dvěma dám přednost Světovému poháru, protože je to akce ATP, vzkázal.

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//dalsi-rana-pro-raquo-novy-laquo-davis-cup-djokovic-a-federer-s-finale-nepocitaji-20908cz/

Diskuze:

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist