Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Djokovič otevře novou restauraci. Nemáte na zaplacení? Nevadí!

Novak Djokovič při slavnostním otevření restaurace Eqvita (Foto: Facebook.com)

Novak Djokovič při slavnostním otevření restaurace Eqvita (Foto: Facebook.com)

K zajímavému tahu se odhodlal NOVAK DJOKOVIČ (30), který v Srbsku otevře specifickou restauraci. Dvanáctinásobný grandslamový šampion totiž uvedl, že chudí lidé si nemusí dělat starosti s placením. Vše budou mít zdarma! „Peníze pro mě nejsou problém. Chci se podělit o svůj úspěch,“ řekl Srb v tiskovém prohlášení. Djokovič však zatím neoznámil podle jakých kritérií se bude rozhodovat o nároku na útratu zdarma.

Bývalá světová jednička si během kariéry vydělala jen na kurtech téměř 110 milionů dolarů, a ještě více přidala díky sponzorským kontraktům. Do pohostinství vstoupil Djokovič už v roce 2009 založením restaurace Novak v Bělehradě a loni otevřel svůj druhý podnik – veganskou restauraci Eqvita v Monte Carlu. Svoji třetí restauraci pak otevře opět v srbské metropoli. „Vydělal jsem si tolik, že bych mohl zásobovat celé Srbsko. Během kariéry mě všichni podporovali a zaslouží si, abych jim to vrátil,“ řekl Djokovič k cenové politice své restaurace, přičemž detaily o jejím fungování zatím neprozradil.

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//djokovic-otevre-novou-restauraci-nemate-na-zaplaceni-nevadi--18859cz/

Diskuze:

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist