Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Djokovič pomáhá. Krajinovičovi dal byt. Osmiletý zázrak sponzoruje

Novak Djokovič s jeho osmiletým parťákem Mihailem Tiopičem (Foto: Instagram)

Novak Djokovič s jeho osmiletým parťákem Mihailem Tiopičem (Foto: Instagram)

Srbové drží pospolu. A NOVAK DJOKOVIČ (30) má srdce ze zlata. Protože ví, že finanční situace v jeho domovině není nejrůžovější, sám pomáhá tamním talentům, jak se dá. Nejen cennými radami! „Jsme malá země. Všichni držíme při sobě,“ vysvětluje PETAR POPOVIČ (34), kouč objevu poslední dnů Filipa Krajinoviče, který se minulý týden překvapivě probojoval do finále turnaje série ATP Masters 1000 v Paříži.

Krajinovič by se životního turnaje těžko dočkal bez Djokovičova příspěvku. „V Paříži jsme společně stihli večeři. Novak Filipa vždycky podporoval, zaplatil mu trenéry, v Bělehradě mu dokonce dal byt,“ řekl kouč, jehož, svěřenec si před samotným podnikem na velký úspěch moc nevěřil. „Ještě na čtvrtek měl zajištěné vstupenky na zápas fotbalové Evropské ligy Arsenalu s Crvenou zvezdou Bělehrad. Od začátku jsem mu tvrdil: Co děláš, vždyť to ještě budeš v Paříži,“ vytáhl z rukávu úsměvnou historku Popovič pro server welovetennis.fr.

Krajinovič není jediným talentovaným borcem, jehož Djokovič podporuje. Někdejší světová jednička bedlivě sleduje růst osmiletého supertalentu Mihaila Topiče, o jehož dovednostech nemůže být pochyb. Posuďte sami!   

8 year old future star Mihailo Topic (@topic_mihailo) striking a great ball. Milailo is sponsored by @djokernole - Thanks to his coach (@palve_bulic) for sending us the video. - #tennis

6,769 Likes, 152 Comments - Visit FunctionalTennis.com (@functionaltennis) on Instagram: "8 year old future star Mihailo Topic (@topic_mihailo) striking a great ball. Milailo is sponsored..."

You asked to see more of the forehand - 8 year old future star Mihailo Topic (@topic_mihailo) striking a great ball. Milailo is sponsored by @djokernole - Thanks to his coach (@palve_bulic) for sending us the video. - #tennis

6,387 Likes, 179 Comments - Visit FunctionalTennis.com (@functionaltennis) on Instagram: "You asked to see more of the forehand - 8 year old future star Mihailo Topic (@topic_mihailo)..."

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//djokovic-pomaha-krajinovicovi-dal-byt-osmilety-zazrak-sponzoruje-19065cz/

Diskuze:

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist