Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Djokovič se škorpil s rozhodčím, natahoval čas. Pak překonal Connorse

Novaka Djokoviče napomenutí rozhodčího pobavilo... (Foto: GettyImages.com)

Novaka Djokoviče napomenutí rozhodčího pobavilo... (Foto: GettyImages.com)

NOVAK DJOKOVIČ (31) na ATP počtrnácté v řadě porazil Keie Nišikoriho a po výhře 3:6, 6:3, 6:2, 6:2 se ve Wimbledonu raduje ze svého dvaatřicátého postupu do semifinále grandslamu, čímž v historických tabulkách odsunul na třetí místo Američana Connorse. Srb se na kurtu neprezentoval jen chvályhodným výkonem, ale také kontroverzí, která z něj vyzařovala směrem k rozhodčímu Ramosovi. Ten jej napomenul za to, že ve slabší chvilce hodil raketou o posvátný wimbledonský pažit.

„To si vážně myslíte, že ničím kurt, když hodím raketou dva metry za základní lajnou? Myslíte si to, nebo ne? Upřímně,“ tázal se v průběhu druhé sady arbitra překvapený Djokovič. Po utkání se k rozepři vrátil. „Podle mě nebylo nutné, abych varování dostal,“ řekl bělehradský rodák. „Trávu jsem nepoškodil. Ano, hodil jsem raketou, ale to Nišikori ve čtvrté sadě také a rozhodčí řekl, že to neviděl. Já varování dostal, ale on ne. Podle mě to je nefér, ale nedá se nic dělat,“ dodal.

    VIDEO: Djokovičova rozprava s rozhodčím:

Djokovič každopádně brnkal na nervy nejen rozhodčímu. Třeba i tím, že si před podáním klidně i patnáctkrát zadribloval s míčkem o zem. Cestu k vítězství však našel, což bylo vzhledem k jeho nejisté sezoně nejdůležitější. Ve Wimbledonu se z postupu mezi nejlepší čtyři raduje poprvé od roku 2015.

    VIDEO: Srb a jeho patnáct klepnutí míčem o zem:

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//djokovic-se-skorpil-s-rozhodcim-natahoval-cas-pak-prekonal-connorse-20454cz/

Diskuze:

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist