Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Fedcupový »Swiss tip«: Rozhodne čtyřhra

Stefanie (vpravo) s koučem Ivo Wernerem a fyzioterapeutkou Tennis Areny Kristýnou Sosnovou (Foto pro Tennis Arenu Eva Kořínková)

Stefanie (vpravo) s koučem Ivo Wernerem a fyzioterapeutkou Tennis Areny Kristýnou Sosnovou (Foto pro Tennis Arenu Eva Kořínková)

Nebýt zdravotních trablů, byla by STEFANIE VÖGELEOVÁ (26) členkou švýcarského fedcupového týmu a hrála by víkendové semifinále v Luzernu proti Česku. Protože však z turnaje v Katovicích nepřijela fit, týden jen rehabilitovala a poslední tři dny lehce trénovala pod dohledem kouče Ivo Wernera – v Praze na Štvanici.

„Přijela jsem si sem zatrénovat a doléčit svalové zranění. Už je to mnohem lepší, jsem téměř fit. Teď letíme na turnaj do Istanbulu a pak se vracíme, protože budu hrát turnaj WTA v Praze,“ řekla Stefanie Tennis Areně poté, co ji po dvou hodinách »propustila« z péče fyzioterapeutka Tennis Areny Kristýna Sosnová.

„Pomohla mi, je dobrá,“ chválila ji sympatická Švýcarka, která před sebou má nelehký úkol: návrat do první světové stovky, respektive padesátky. „Věřím, že se tam Stefi vrátí. Už tam byla, ale zranění a některé další věci způsobily, že musí bojovat o návrat,“ míní její kouč, rodák z Krnova, který strávil dva roky hráčské kariéry na Štvanici a od emigrace v roce 1981 žije v Německu. A jak oba tipují víkendové semifinále Fed Cupu?

„Hodně záleží na Bacsinské, ale myslím, že Češky jsou mírné favoritky,“ usmála se Stefanie. A Werner? „Bacsinská je schopna udělat dva body. Myslím, že rozhodne čtyřhra.“

 

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//fedcupovy-raquo-swiss-tip-laquo-rozhodne-ctyrhra-11841cz/

Diskuze:

Partneři

      LIVESCORE.in

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist