Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Federer se postavil Djokovičovi: Kritizuje Troického!

Roger Federer si myslí, že Viktor Troicki udělal chybu, když neodevzdal vzorek krve

Roger Federer si myslí, že Viktor Troicki udělal chybu, když neodevzdal vzorek krve

Legendární ROGER FEDERER (32), muž se silným slovem v zákulisí světového tenisu, nestojí ve velké dopingové kauze na straně Srba Viktora Troického. Zatímco Novak Djokovič se za krajana postavil a kritizoval antidopingový systém, Švýcar mu rázně oponuje. „Zpožďování testů není myslitelné,“ řekl rázně.

Federer po vítězství nad Gasquetem na Turnaji mistrů vyslovil rezolutní názor. „Když jste požádáni, abyste odevzdali vzorek, musíte to udělat. Je úplně jedno, jak špatně se cítíte. To pardon,“ narážel Federer na Troického vysvětlení, že krev neodevzdal, protože se cítil zle a bál se, že omdlí. Za prohřešek dostal Troicki definitivně roční distanc. (Více o kauze čtěte ZDE)

Sedminásobný vítěz Wimbledonu prý sám zažil těžké chvíle. Nemohl odevzdat vzorek moči a dopingový komisař s ním zůstal celou noc. Ovšem považuje to za správné. „Odevzdat vzorek další den, to už není podle mě test. Co všechno se může stát přes noc? Ničemu nevěřím. Je důležité odevzdat vzorek přímo před komisařem. V tom musíme být naprosto důslední a neústupní. Celkově antidopingovému systému věřím. Myslím, že jsou to skuteční profesionálové.

Podobně jako Federer smýšlí i Andy Murray, který na Twitter k tématu napsal: „Přečíst si a respektovat pravidla a všechno kolem je velmi jednoduché…“

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//federer-se-postavil-djokovicovi-kritizuje-troickeho--393cz/

Diskuze:

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist