Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Halepová odmítla stěhování do Monaka. Rumunsku bych to neudělala, říká

Simona Halepová o stěhování nepřemýšlí (Foto: Archiv)

Simona Halepová o stěhování nepřemýšlí (Foto: Archiv)

Stěhování do daňových rájů není mezi tenisty nic neobvyklého, ale nechoďte s tím za SIMONOU HALEPOVOU (26). Současná světová jednička si podle Business Review letos přišla na reklamních smlouvách na 25 milionů dolarů, čímž se stala nejúspěšnější Rumunkou a poprvé pronikla mezi Top 300 nejbohatších krajanů. Vzhledem k okolnostem by tak nikoho nepřekvapily úvahy o možném stěhování.. „Nechci to udělat,“ utnula spekulace Halepová v rozhovoru pro Digisport.

Šestadvacetiletá hráčka přiznala, že v nedávné době obdržela nabídky ke změně adresy do Monaka, ale odmítla. „V Rumunsku jsem doma a cítím se tam nejlépe. Vždycky jsem reprezentovala Rumunsko a chci přispět k výchově budoucích talentů,“ dodala sympaticky Halepová, kterou sponzorují například Adidas či Mercedes Benz.

Jen pro zajímavost; z českých reprezentantů jsou monackými občany například Tomáš Berdych, Karolína Plíšková či Petra Kvitová.

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//halepova-odmitla-stehovani-do-monaka-rumunsku-bych-to-neudelala-rika-19184cz/

Diskuze:

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist