Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Judy Murrayová dostala od Čechů strašidelný dres

Radek Štěpánek věnoval svůj dres mamince Andyho Murrayho (Foto: Tennis Arena / Martin Sidorják, archiv)

Radek Štěpánek věnoval svůj dres mamince Andyho Murrayho (Foto: Tennis Arena / Martin Sidorják, archiv)

Vzpomínáte? Při finále Davis Cupu maminka Andyho Murrayho vychvalovala české tenisty. Jen Štěpánkovo tričko s dvouocasým lvem ji štvalo. Bylo podle ní příšerné. Teď si ho bude moci sama vyzkoušet. Vtipné české duo jí ho věnovalo přímo na Australian Open.

Je to přesně dva měsíce, co si maminka Andyho Murray zahrála na módní policii a zkritizovala daviscupový úbor Radka Štěpánka, jehož dominantou je český lev. „Jediná věc, kterou bych Štěpánkovi vytkla, je jeho tričko. Strašidelně špatné,“ uvedla »módní expertka« na Twitteru. 

Štěpánek se ovšem nedal a kritiku přijal s nadhledem. Na modré triko samozřejmě nedá dopustit, hodlá v něm nastupovat i dál. „Přináší mi štěstí a dodává mi vnitřní sílu. Lev je náš státní symbol a já chci vždycky bojovat jako lev,“ řekl druhý nejlepší hráč České republiky.

TWEET: Berdych chtěl dres poslat do Skotska

Berdych ale v listopadové písmené konverzaci slíbil, že dres do Skotska rád pošle výměnou za poštovní adresu. Lákavou nabídku ale maminka Andyho Murrayho s díkem odmítla.

A tak vzalo reprezentační duo osud do vlastních rukou. Judy Murrayová dostala trikot přímo v Austrálii během prvního grandslamu sezony. Dokonce i s věnováním! Na Twitteru se také nečekaným suvenýrem od českých kamarádů hned pochlubila. „Zbožňuji dárek od pana Štěpánka s panem Berdychem,“ poděkovala českým přátelům.

TWEET: Dáreček už je ve správných rukou

 

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//judy-murrayova-dostala-od-cechu-strasidelny-dres-914cz/

Diskuze:

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist