Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Kráska Bouchardová se trápí a ztrácí sponzory

Bouchardová zažívá těžké časy (Foto: Archiv)

Bouchardová zažívá těžké časy (Foto: Archiv)

Ještě loni byla devátou nejlépe vydělávající sportovkyní světa, ale nekončící krize si začíná vybírat oběti. EUGENIE BOUCHARDOVÁ (24) se před čtyřmi lety podívala do wimbledonského finále a byla světovou pětkou. Kanaďanka měla ty nejlepší předpoklady stát se globální hvězdou, ale její kariéra naopak začala upadat. Ve světovém žebříčku se propadla až na současné 116. místo a její dlouholetí sponzoři ztrácí trpělivost. Jen letos s ní hned tři z nich neprodlouží dobíhající smlouvy.

Tvrdý pád Bouchardové začal už na US Open 2015, kde uklouzla v šatně na mokré podlaze a uhodila se do hlavy. Vinou zdravotních problémů následně přišla o zbytek sezony a vzestup nepřišel ani v dalších letech. Loni si na elitním okruhu připsala pouze 13 výher a jejím maximem byla semifinálová účast v Sydney.

Zlepšení navíc nepřichází ani v letošním roce. Kanadská kráska má na svém kontě jen čtyři vítězství a její sponzoři začínají ztrácet trpělivost. Dobíhající sponzorské smlouvy s Bouchardovou v letošním roce totiž neprodlouží Colgate, Aviva a Usana. Přízeň někdejší velké naději naopak nadále zachovává oděvní gigant Nike, avšak v tomto případě se jedná pouze o materiální formu spolupráce.

Čtyřiadvacetiletou hráčku tak nepochybně čeká nepříjemný propad. V loňském roce si podle magazínu Forbes přišla celkem na 7.1 milionu dolarů, přičemž turnajové prémie činily pouze 0.6 milionu a zbylou část tvořily právě příjmy z reklamy. Její finanční situaci však může zachránit vyhraný soudní spor s Americkou tenisovou asociací, díky kterému si Bouchardová pravděpodobně přijde na miliony dolarů za zmiňovaný pád v šatně.

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//kraska-bouchardova-se-trapi-a-ztraci-sponzory-19704cz/

Diskuze:

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist