Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Kyrgios do Ostravy nepřijede

Zraněná záda byla silnější... (Foto: Tennis Arena / Martin Sidorják)

Zraněná záda byla silnější... (Foto: Tennis Arena / Martin Sidorják)

„Jsem zcela deprimovaný, ale má záda podle dobrozdání lékařů nejsou ve stavu, kdy by mohla vydržet zátěž, kterou Davis Cup představuje. Risk by byl příliš velký,“ uvedla australská hvězda. Vedle Tomice, Hewitta a Grotha se tak zřejmě v nominaci objeví Kokkinakis, jenž by tak jako tak do Ostravy s týmem letěl.

„Dělal jsem, co bylo v mých silách, aby se to spravilo, a sám sebe jsem přesvědčil, že to dokážu zvládnout. Ale lékaři mi řekli, že by riziko bylo příliš velké,“ dodal. 

Kyrgios, jemuž v žebříčku ATP patří 37. místo, prošel na Australian Open navzdory bolestem do čtvrtfinále, vyšetření po turnaji ale potvrdilo, že má poškozený třetí bederní obratel. Podle prvních odhadů měla pauza trvat zhruba měsíc. 

Také český tým bude v Ostravě postrádat největší hvězdy. Při očekávané absenci Tomáše Berdycha a Radka Štěpánka nominoval kapitán Jaroslav Navrátil Lukáše Rosola, Jiřího Veselého a dva nováčky Adama Pavláska s Janem Mertlem. 

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//kyrgios-do-ostravy-neprijede-6059cz/

Diskuze:

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist