Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Kyrgios odflákl zápas. Vypískali ho!

Průšvihář dne Nick Kyrgios (Foto: Profimedia.cz)

Průšvihář dne Nick Kyrgios (Foto: Profimedia.cz)

Už se zdálo, že zlobivé australské dítě NICK KYRGIOS (21) je na dobré cestě napravit svoji poněkud prohnilou reputaci. Před týdnem vyhrál turnaj v Tokiu a ukázal lepší tvář, jenže v Šanghaji si všechno vynahradil a fanoušky tak doslova popudil proti sobě. Rodák z Canberry na zdejším Masters teatrálně vypustil duel proti Mischovi Zverevovi a z dvorce ho po prohře 1:6, 3:6 vyprovodil pískot.

Všechno začalo hned v prvním setu. Kyrgios za stavu 1:3 zaservíroval jako hráč, co je na kurtu poprvé v životě. Němec míč okamžitě »zabil«, to už ale jeho supeř neviděl, protože měl namířeno k lavičce. „Můžete vyhlásit »time«, abych to mohl skončit a jít domů?,“ ptal se směrem k umpiru Australan. Odpovědí mu bylo varování, aby okamžitě změnil svůj přístup k utkání. To se ovšem nestalo a hráče po potupné prohře vyprovodily tribuny pískotem.

Po utkání Kyrgios přiznal, že chyboval. „Dneska to z mnoha pohledů nebylo dobré, ale jsem lepší, než to vypadá. Mohl bych najít výmluvy, ale neexistují. Omlouvám se,“ napsal na Twitter. 

    GIF: Na servisu:

    GIF: Na returnu:

 

   GIF: Největší potěšení Kyrgios měl, když si mohl zatočit raketou:

    GIF: Našly se i Australanovy lepší chvilky:

    TWEET: Kyrgios se za nepatřičné chování omluvil: 

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//kyrgios-odflakl-zapas-vypiskali-ho--14693cz/

Diskuze:

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist