Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Legraci na české lavičce způsobila Coca-cola se solí

Supervizor přišel uklidnit situaci. Všechno probíhalo v humorném duchu (Repro: TV)

Supervizor přišel uklidnit situaci. Všechno probíhalo v humorném duchu (Repro: TV)

Na lavičce českého daviscupového týmu panovala při rozhodující dvouhře baráže o světovou skupinu mezi Lukášem Rosolem a Thiemem de Bakkerem dobrá nálada. Fanoušky zaujalo zejména chování Romana Jebavého, který rozjařeně koštoval nápoj ze dvou lahví Coca-coly. Až ho někteří fanoušci začali podezírat, že v limonádě byl alkohol. „Je to absolutní nesmysl,“ odmítl pro Tennis Arenu spekulace mluvčí týmu KAREL TEJKAL (46).

Lahve mezi zástupci českého týmu prý rotovaly z jiného důvodu. „Sportovci dávají do coly sůl, aby z ní rychleji vyprchaly bublinky. Do jedné z nich jí však někdo z realizačního týmu nasypal tolik, jako do zabíjačkové polévky. Tým se pak bavil tím, kdo všechno ochutná,“ vysvětlil Tejkal scénku, která byla ke shlédnutí na sociální síti Youtube. „Na mojí urgenci už video není k dispozici. Mělo neosudný titulek a rychle se začalo šířit českým mediálním prostorem,“ uvedl tiskový mluvčí.

Tejkal se vyjádřil také k situaci, kdy se za stavu 2:2 v první sadě Jebavý provinil proti pravidlům, když na Lukáše Rosola křikl, aby pustil míč směřující za základní čáru. Balon potom opravdu skončil v zámezí. Nizozemce však chování hostujícího týmu naštvalo. Situaci dokonce musel uklidňovat supervizor, který vedl krátký pohovor jak s Jebavým, tak s kapitánem Jaroslavem Navrátilem, který pak v dobrém hrozil na svoje ovečky prstem. „Roman coby vynikající deblista spontánně vykřikl out. Přišel »referee« a v žertovné rovině říkal, aby byl klid,“ popsal Tejkal situaci, která znamenala konec Čechů mezi elitou.

GIF: Supervizor přišel na českou lavičku. Všichni měli dobrou náladu:

   

GIF: Jaroslav Navrátil jako správný kapitán svým svěřencům v dobrém vyčinil:

 

Kompletní záznam z nedělních dvouher najdete na webu České televize

 

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//legraci-na-ceske-lavicce-zpusobila-coca-cola-se-soli-18676cz/

Diskuze:

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist