Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Matteková-Sandsová: Třináct hodin u tatéra

Bethanie Matteková-Sandsová je nejextravagantnější hráčkou na okruhu WTA (Foto: Tennis Arena / Martin Sidorják)

Bethanie Matteková-Sandsová je nejextravagantnější hráčkou na okruhu WTA (Foto: Tennis Arena / Martin Sidorják)

Vídáme se na kurtech, v šatnách, v restauraci. A teď i jinak: občas někoho z kolegů překvapím s diktafonem v ruce a s následujícími otázkami. Tak jako BETHANII MATTEKOVOU-SANDSOVOU (28). Po celou dobu rozhovoru v Cincinnati nás sledoval její padesátikilový »mazlík« neznámé rasy, ze kterého šel děs.

Do Wimbledonu jsi přijela s výraznou změnou účesu – kde bereš inspiraci k takovým rozhodnutím?

„Měla jsem v Londýně schůzku s Charliem Leimondooem, kadeřníkem Lady Gaga, a probírali jsme možnosti barev a barevných kombinací. Měla jsem chuť vrátit se k jednoduché blond, nebo se odhodlat k růžové, která mě láká už dlouho. Nakonec mě ale přemluvil k nádherné svítivě zelené, která byla vidět i v noci. (směje se) Sladili jsme k ní i šaty pro zahajovací party a vypadalo to, myslím, dokonale.“

Pokud jde o módu, jsi  schopna »ulítnout« na drahých kouscích?

„To záleží na tom, jestli vyhrávám.“ (směje se)

Kolik jsi kdy utratila nejvíc za jeden kousek oblečení?

„Devět set eur. To není tak strašné, ne? Bylo to ale za kabelku, ne za oblečení.“

V poslední době už nepoutáš pozornost barvami pod očima, se kterými jsi přišla mezi tenistkami jako první – oč přesně šlo?

„Kvůli sluníčku jsem si natírala tváře zinkem. Nerada totiž nosím brýle a pomáhalo mi to odrážet slunce. Pak jsem viděla u amerických fotbalistů nálepky Eyeblack a udělala kolekci vlastních v různých barvách. Moje nejoblíbenější byla maskáčová. A fungovalo to i jako zastrašování soupeřek.“ (směje se)

Všimla jsem si tetování na předloktí – máš i nějaká další?

„Na vnitřní straně prsteníčku mám jméno svého muže, protože nemůžu hrát se snubním prstýnkem. Na předloktí květiny, které jsou mojí zen zahradou, a včelky, které symbolizují přezdívku z mládí – killer bee, smrtící včela. (směje se) Celé předloktí je velké barevné tetování, které trvalo třináct hodin, takže teď už nad každým případným dalším dlouho přemýšlím.“

Celý rozhovor Andrey Hlaváčkové s Bethanií Mattekovou-Sandsovou si můžete přečíst v č.7-8 magazínu Tennis Arena. Nabídka předplatného ZDE.

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//mattekova-sandsova-trinact-hodin-u-tatera-338cz/

Diskuze:

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist