Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Nadační fond Tomáše Berdycha partnerem Kids Tour

Nadační fond Tomáše Berdycha partnerem Kids Tour

Nadační fond Tomáše Berdycha partnerem Kids Tour

Čtvrtý ročník největší série turnajů pro děti v Česku – Tennis Arena Kids Tour – se rozhodl prostřednictvím svého Nadačního fondu podpořit dlouhodobě nejlepší tuzemský singlista Tomáš Berdych. „Těší mě, že můžeme být součástí perspektivního a neustále se rozvíjejícího projektu, který má tradici a obdobné vize jako náš Nadační fond,“ uvedl dvojnásobný daviscupový šampion.

Unikátní série turnajů mladšího žactva – tradičně zařazených do oficiálních kalendářů tamních svazů – se letos poprvé odehraje kromě Česka a Slovenska také v Rakousku. Za expanzí stojí »otec« Kids Tour Martin Holiš, jenž říká: „Snažíme se vytvořit základy pro budoucí hráče a profesionálním přístupem se jim snažíme přiblížit svět velkého tenisu. Série je nejprestižnější svého druhu a na jejím kreditu ještě přidalo partnerství s Nadačním fondem Tomáše Berdycha.“               

bg-nahled2.jpg  

 

Jednotlivé turnaje se odehrají v osvědčených areálech. „Je to síť fungujících klubů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Vše je postaveno na velmi dobrých vztazích,“ upozornil Holiš. Série startuje v červnu a bude trvat bezmála půl roku. Regionálně vyvrcholí tradičními Masters turnaji, jejichž vítězové se později utkají o celkový triumf na Kids Final Cup. Noví šampioni poletí na týdenní tréninkový kemp do Akademie Patricka Mouratogloua nedaleko Nice.

Fotografie:

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//nadacni-fond-tomase-berdycha-partnerem-kids-tour-16968cz/

Diskuze:

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist