Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Neuvěřitelné, zuřila Strýcová ve vedru

Barbora Strýcová se po druhém setu rozčílila tak, až létaly lahve (Foto: Repro TV)

Barbora Strýcová se po druhém setu rozčílila tak, až létaly lahve (Foto: Repro TV)

Ten zápas byl skutečnou zkouškou vůle a fyzické zdatnosti. Tři hodiny a 20 minut bojovaly BARBORA STRÝCOVÁ (30) a CAROLINE WOZNIACKÁ (26) o semifinále turnaje v Sydney v téměř čtyřicetistupňovém vedru. Zápas se neobešel bez vypjaté chvíle, když temperamentní Strýcová po druhém setu mlátila s raketou a dohadovala se s rozhodčí.

Byl to pro Strýcovou zápas plný zvratů. Vyhrála první set, ve druhém ztrácela 0:3, dokázala ale otočit na 5:4. Jenže utkání nedopodávala, sada šla do tie-breaku. V něm Češka vedla už 5:0, ale bývalá světová jednička otočila a získala ho 8:6. V tu chvíli se Strýcová začala vztekat, mlátila raketou do lavičky a pak se pustila do debaty s umpirovou sudí.

    GIF: Strýcová nad sebou ztrácela kontrolu:

Patrně se dohadovala o tom, zdali mají tenistky hrát v takovém vedru. „Neuvěřitelné,“ křičela mimo jiné (podle pravidel WTA lze v případě mimořádně vysokých teplot před třetím setem nařídit desetiminutovou přestávku).

    GIF: Diskuse s rozhodčí:    

Pak odešla do šatny, zklidnila se. A třetí set vyhrála 6:4. „Ale prohrát si nezasloužila ani jedna,“ řekla Strýcová. Ta si zajistila semifinále, kde vyzve Agnieszku Radwaňskou, a také posun minimálně na 16. místo žebříčku.

„Je mi chladno,“ smála se pak už po zápase. „Cítím se vyčerpaná, ale jsem ráda, že jsem postoupila. Vždycky máme s Caroline náročné zápasy a tento byl, myslím, vůbec nejnáročnější.“ Dodala také, že ve větším vedru mockrát nehrála: „Bylo to hrozné.“

To už byla zloba pryč; radost z vítězného zápasu ji přebila. 

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//neuveritelne-zurila-strycova-ve-vedru-16192cz/

Diskuze:

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist