Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Očima Františka Pály

Očima Františka Pály

Očima Františka Pály

Je pro mě velmi překvapivé a přijde mi trošku zvláštní, že se Tomáš Berdych rozhodl k obměně celého týmu, se kterým dosáhl na úctyhodné úspěchy. Venezuelan Vallverdu je pro mě velká neznámá. Jde o mladého trenéra, který byl doteď spíš v ústraní. Nyní se však o něm dozvídáme pozitiva, jeho předností je prý například skvělé čtení hry soupeřů.

Víme o něm také to, že si spolupráci s ním pochvaloval Ivan Lendl, s kterým působil u Murrayho. Jenže ono je něco jiného dělat pomocného trenéra Lendlovi a hlavního u hráče Top 10. Nicméně je to Tomášova volba, zkušený je na to dost a změnu jistě i ve svém nejbližším okolí konzultoval.

Pro mě je tato trenérská rošáda jako blesk z čistého nebe. Hlavně proto, že bylo avizováno, že Berdych hledá tzv. superkouče, který doplní jeho bývalý tým coby mentor. Tomáš ale asi dospěl k názoru, že je čas na pořádnou změnu. Přeji mu mnoho štěstí.   

František Pála je bývalý daviscupový reprezentant, na přelomu devadesátých let nehrající kapitán týmu pro DC

 

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//ocima-frantiska-paly-5185cz/

Diskuze:

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist