Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Očima Jiřího Fencla

Očima Jiřího Fencla

Očima Jiřího Fencla

Spojení Agnieszky Radwaňské a (trenérky) Martiny Navrátilové se mi líbí. Vnímám ho jako signál, že Agnieszka není spokojena s tím, že je už pár let hráčkou Top 10, a chce se posunout dál a třeba vyhrát grandslam. Jestli bude jejich spolupráce fungovat, to je pochopitelně ve hvězdách. Tenisově se mi k sobě ale hodí, i když jako hráčky jsou každá jiná.

Martina byla vyložená útočnice, která využila každou příležitost k přechodu na síť. Agnieszka ale umí téměř všechno; má fantastickou anticipaci, šikovné a rychlé ruce, nebojí se jít na síť… Myslím, že bude schopna realizovat věci, které jsou Martině blízké a které po ní možná bude chtít.

Pro média by byla nepochybně lahůdka, kdyby Martina spojila síly s Petrou Kvitovou. Obě jsou levačky, mají nejraději Wimbledon, obě Češky a Petra je relativně nejútočnější hráčka na okruhu (i když útočí jinak než kdysi Martina). Ale Kvitová už dvakrát Wimbledon vyhrála i bez Martiny a má skvělý tým, který navíc posílila o zkušeného kondičního trenéra.

Jsem přesvědčen, že Agnieszka najala Navrátilovou hlavně proto, aby jí pomohla pokusit se vyhrát grandslam. Samozřejmě jí může poradit ve spoustě herních a taktických nuancích, ale především jí může pomoct po mentální stránce. Tím, že zažila grandslamové finále tolikrát, může tahle moudra rozdávat.

Jiří Fencl je koučem Lucie Hradecké, předtím byl mj. trenérem fedcupového týmu

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//ocima-jiriho-fencla-5143cz/

Diskuze:

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist