Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Očima Petra Pály

Očima Petra Pály

Očima Petra Pály

Zeptali jsme se fedcupového kapitána Petra Pály, jak viděl zápas v Quebeku?
„Týmové soutěže jsou ošemetné, proto jsem rád, že to v Kanadě šlo hladce. Papírově jsme byli favority, což bylo znásobeno i tím, že soupeřky rovněž nominovaly debutantky. To ale nemění nic na faktu, že Karolína Plíšková s Terezou Smitkovou se svých úloh zhostily perfektně.

S holkama jsme našli společnou řeč, což je jedna z důležitých věcí hlavně během zápasu. Hráčky nejsou zvyklé, že tam někdo sedí a mluví jim do toho. Svými výkony mi to ulehčily. Otázkou je, jak by nás prověřily vypjatější chvilky.

Karolíně pomohlo, že byla součástí týmu při finále s Němkami. Na vlastí oči sledovala, jak moc Fed Cup znamená pro Petru Kvitovou s Luckou Šafářovou. Obě nás na dálku podporovaly také teď, poslaly i motivační video.

Jsem vždycky rád, když se holkám daří na turnajích po fedcupovém víkendu. Karolína přiletěla do Antverp až v úterý odpoledne a o den později porazila Lučičovou-Baroniovou. Uvidíme, jak její tělo zareaguje na přelety v následujících dnech.

Teď je předčasné mluvit o tom, kdo nastoupí do semifinále s Francií. Každopádně je dobře, že máme tolik holek ve světové špičce, je to skvělá reklama pro Česko! Na mně je jediná věc, abych vybral nejlepší možnou variantu.“ 

Petr Pála je bývalý výborný deblista, nyní kapitán českého fedcupového týmu 

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//ocima-petra-paly-5884cz/

Diskuze:

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist