Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Přijeli jsme vyhrát, shodli se aktéři superfinále Tennis Arena Kids Tour

Tennis Arena Kids Tour 2017 vrcholí v Praze na Štvanici (Foto: Tennis Arena)

Tennis Arena Kids Tour 2017 vrcholí v Praze na Štvanici (Foto: Tennis Arena)

Plni očekávání dorazili do dějiště superfinále Tennis Arena Kids Tour jeho účastníci. O týdenní pobyt v tréninkové akademii Patricka Mouratogloua si to v superfinále na Štvanici o víkendu rozdají smíšené týmy dětí do dvanácti let z Česka, Slovenska a poprvé v historii také Rakouska.

„Když už jsme se dostali tak daleko, tak chceme vyhrát. Za každou cenu,“ řekla Rakušanka Marlies Liel Rothensteinerová. Společně s Moritzem Lesjakem berou závěrečný turnaj velmi vážně. Ještě v pátek před přesunem do Prahy ve Vídni společně trénovali, aby si zvykli hlavně na smíšenou čtyřhru, jež může v boji o celkový primát sehrát klíčovou roli.

Česko budou reprezentovat Vojtěch Petr s Nikolou Bartůňkovou. „V Akademii Patricka Mouratogloua už jsem byl a rád bych se tam podíval znovu,“ má o motivaci postaráno Petr. Co ho v nádherném komplexu zaujalo nejvíc? „Jídlo. Vařili tam fakt skvěle,“ rozesmál sál při tiskové konferenci dvojnásobný mistr republiky mezi mladšími žáky.

FOTOGALERII z tiskové konference najdete ZDE

Sára Šarinová s Michalem Krajčím ze Slovenska po příjezdu do Prahy obdivovali štvanický areál. „Takový u nás nemáme. Chci si to tady pořádně prohlédnout,“ těšila se Šarinová.

Jinak se myšlenky všech účastníků točily především kolem zápasů. „Každý zápas bude těžký,“ odhadovala Rothensteinerová. Její parťák z družstva si už brousil zuby na Vojtěcha Petra, s nímž v létě na Summer Cupu v Rakovníku prohrál. „To ale bylo na antuce, na hardu mám větší šanci,“ varoval soupeře obdivovatel Dominika Thiema Lesjak. Co na to Petr? „Nemyslím si to,“ rozesmál přítomné.

Superfinále startuje na Štvanici v sobotu v 9 hodin. Sledovat ho můžete také živě. Kamery pokryjí oba dva kurty.

Kamera č. 1

Kamera č. 2  

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//prijeli-jsme-vyhrat-shodli-se-akteri-superfinale-tennis-arena-kids-tour-19076cz/

Diskuze:

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist