Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Rosol a Hogenkampová vyhráli Advantage Cars Prague Open by Sport-Technik Bohemia

Lukáš Rosol po sedmi letech vyhrál Advantage Cars Prague Open by Sport-Technik Bohemia (Foto: I. ČLTK Praha / Martin Sirodják)

Lukáš Rosol po sedmi letech vyhrál Advantage Cars Prague Open by Sport-Technik Bohemia (Foto: I. ČLTK Praha / Martin Sirodják)

Zlatou tečkou skončil letošní Advantage Cars Prague Open by Sport-Technik Bohemia pro LUKÁŠE ROSOLA (33). Český reprezentant ve finále udolal Kazacha Aleksandra Nedověsova 4:6, 6:3, 6:4 a na Štvanici navázal na svůj sedm let starý titul. „Fantastický týden,“ popisoval dojmy šťastný šampion, jehož hnaly dopředu zaplněné tribuny, na nichž nechyběli jeho nejbližší.

„Jsem šťastný, že jste tady celý týden byli v hojném počtu. Za to, co se mi tady podařilo, vám patří velký dík. Věřím, že se za rok všichni opět uvidíme,“ děkoval příznivcům Rosol.

V zápase o titul sice ztratil první set, pak ale zařadil vyšší rychlostní stupeň a stoprocentně využil Nedověsovových zdravotních komplikací. Kazach si v koncovce prvního dějství poranil koleno a jeho pohyb od té doby nebyl stoprocentní.  

Rosol si v Praze užíval každou minutu. V zákulisí působil pohodovým dojmem a na kurtu několikrát ukázal svoji urputnost. „Děkuji sponzorům a klubu I. ČLTK, že je tady možnost hrát takový challenger. V Česku je takových turnajů málo,“ dodal.

Ženský turnaj ITF opanovala nasazená dvojka Richel Hogenkampová. Ve finále přehrála šestadvacetiletou Italku Martinu Di Giuseppeovou 6:4, 6:2 a získala nejcennější titul v kariéře.

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//rosol-a-hogenkampova-vyhrali-advantage-cars-prague-open-by-sport-technik-bohemia-20546cz/

Diskuze:

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist