Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

MENU

Superfinále Tennis Arena Kids Tour má kompletní složení

Vítěz českého Masters Tennis Arena Kids Tour 2017 Vojtěch Petr (vpravo) a Marek Pazdera

Vítěz českého Masters Tennis Arena Kids Tour 2017 Vojtěch Petr (vpravo) a Marek Pazdera

O posledním zářijovém víkendu v milovickém klubu TK Milten proběhl závěrečný turnaj Masters série Tennis Arena Kids Tour 2017. Známe tak všechny účastníky velkého Superfinále, které se uskuteční v Praze v svatostánku českého tenisu na Štvanici za účasti nejlepších hráčů a hráček z České republiky, Slovenska a Rakouska.

Možnost reprezentovat Českou republiku na závěrečném klání vybojoval Vojtěch Petr, který prošel celým turnajem velmi hladce, když neztratil ani set. Ve finále porazil prvního nasazeného Marka Pazderu z I. ČLTK Praha 6:2, 6:1. Petr tak potvrdil svou formu z Mistrovství ČR, které taktéž vyhrál. Letošní šampion opanoval Masters Tennis Arena Kids Tour už podruhé; poprvé to bylo hned při prvním ročníku, na němž uspěl ještě jako babytenista.

Zdatně sekundovat by mu Praze měla vítězka mladších žákyň Nikola Bartůňková, která rovněž nenašla přemožitelku. Ve finále se utkala se Sárou Bejlek, která do té doby ztratila jen tři gamy.

Finále bylo střetnutím dvou zcela odlišných světů. K soubojům legend Björna Borga a Johna McEnroa nebylo daleko. Na jedné straně stála absolutně soustředěná, ledově klidná Bartůňková, která svým zabijáckým instinktem drtila všechny soupeřky. Byla absolutně klidná. Nedala na sobě znát ani kousek nervozity, ani velké nadšení.

Koncentrace byla přítomna až do posledního míče. Na druhé straně bojovnice Bejlek, plná emocí, jak pozitivních tak negativních, extravagantně oblečená se nakonec pouze bránila velkému tlaku během celého zápasu. Nikola hrála velmi agresivně, často se tlačila k síti a využívala celého dvorce. Její stopbaly byly smrtící; uspěla dvakrát 6:2.

FOTOGALERII z Masters v Milovicích najdete ZDE

 

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist