Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Těhotná Jelena se musí šetřit

Jelena Djokovičová je ve druhém měsíci těhotenství (Foto: Profimedia.cz)

Jelena Djokovičová je ve druhém měsíci těhotenství
(Foto: Profimedia.cz)

Jak NOVAK DJOKOVIČ (29) přijal zprávu, že se v srpnu stane podruhé tatínkem? Srbskému deníku Blic to popsal důvěryhodný zdroj: „Jelena s Novakem křičeli radostí. Vždycky měli touhu založit početnou rodinu.“ Sám hráč radostnou novinu zatím nepotvrdil. Nechce nic zakřiknout.

Lékaři podle informátora půvabné paní Djokovičové nařídili klid. Protože nesmí cestovat, netrávila – na rozdíl od Novaka – dovolenou v Srbsku, ale na »základně« v Monte Carlu. „Jsou zde různá rizika. Doktoři jí doporučili být doma, poněvadž vstupuje do druhého měsíce těhotenství, což je pro dítě velmi kritické,“ uvedl zdroj.

Jakmile se Novak dozvěděl, že bude podruhé tatínkem, chtěl se okamžitě telefonicky pochlubit rodičům, pak si to ale rozmyslel. Že budou Srdjan s Dijanou znovu dědečkem a babičkou jim oznámil osobně až na prázdninách v horském středisku Kopaonik.

Rodit by měla Jelena opět v Monaku – na stejném místě, kde přivedla před necelými třemi roky na svět prvorozeného syna Stefana. Ten se stal okamžitě miláčkem rodiny. „Když jsem odlétal do Austrálie bez něho, byl to hrozný pocit. Jeden z nejhorších v životě. Ale i to je součást života. Nemůžeme být vždycky spolu, ale snažím se tady být pro rodinu, jak to jen jde,“ řekl Djokovič před časem Blicu.

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//tehotna-jelena-se-musi-setrit-16789cz/

Diskuze:

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist