Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Tenisová akademie

Jsme Tennis Arena Academy. A kdo jste vy?

Jsme zcela nový typ akademie a přístupu ke špičkovému tréninku s vizí, která je podložena mnohaletými zkušenostmi v profesionálním tenisu.

Kdo chtěl ještě nedávno kvalitně trénovat a mít k dispozici špičkové zázemí od venkovních kurtů po dvorce v hale, posilovnu a rehabilitaci, musel dojíždět tam, kde takové možnosti byly. Dnes už není problém najít perfektní podmínky v každém větším městě. A tak není důvod opouštět rodinné zázemí, školu, kamarády a investovat do ubytování hotelového typu nebo pronajaté garsonky a trávit hodiny na cestách. Naši špičkoví trenéři přijedou až za vámi.

Zakladatelem akademie a současně jedním z trenérů je Tomáš Petera, jenž stál v roli kouče u grandslamového triumfu Petra Kordy na Australian Open. Byl také trenérem Martina Damma a Bohdana Ulihracha, seděl v křesle nehrajícího kapitána fedcupového týmu a nyní stojí za úspěchy Andrey Hlaváčkové.

Klíč k úspěchu vidíme v Tennis Arena Academy v těchto základních věcech:

  • kvalitním tréninkovém vedení

  • individuálním přístupu ke každému hráči

  • komplexní nabídce profesionálních služeb; ty nabízíme nejen špičkovým hráčům, ale i             talentovaným mladým tenistům, kteří se chtějí prosadit ve světovém tenise

Nabízíme vám vše, co potřebujete ke sportovnímu růstu. Nemusíte měnit klub ani trenéra. Přizpůsobíme se každému hráči a jeho možnostem a vytvoříme mu optimální tréninkové podmínky a management. A to komplexně, od zabezpečení trenérského týmu (kouč, kondiční trenér, fyzioterapeut, psycholog) přes sestavení plánu turnajů a přihlašování na ně, zajišťování letenek, víz a hotelu až po finanční a daňové poradenství, sponzorské smlouvy, stipendia či PR. Podobně pomáháme na cestě k úspěchům dvojnásobné vítězce US Open 2013 Andree Hlaváčkové a také talentované Tereze Martincové (WTA 273).

Jdeme po jiné cestě, ale cíl máme stejný – posunout každého hráče k maximu. Od Vás, kteří s námi budete chtít spolupracovat, očekáváme jediné: vůli něčeho dosáhnout, píli a disciplínu. 

                                                                                             TENNIS ARENA ACADEMY TEAM

Další informace

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist