Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

MENU

Tennis Arena Kids Tour pod vrcholem

Ilustrační foto: Tomáš Matoušek

Ilustrační foto: Tomáš Matoušek

»Základní část« české části Tennis Arena Kids Tour vyvrcholila podniky v Dobříši (mladší žáci) a na TK Neridé (mladší žačky). Chlapcům v Česku dominoval podruhé v řadě Matthew Donald, mladým dámám pak Kateřina Dvořáková, jež navázala na triumf z prvního turnaje v hanácké Vésce.

Šestnáct nejlepších chlapců i dívek se probojovalo do Masters v Milovicích, jehož vítězové se proti nejlepší slovenskému páru utkají při tzv. Hopman Cupu 19. listopadu na pražské Štvanici o hlavní cenu – týdenní tréninkový kemp v akademii Chris Evertové na Floridě. „O vítězích tak rozhodne týmová práce, což bude určitě oživením,“ těší se manažer série Martin Holiš. 

Je rád, že o letošní ročník Kids Tour byl ze strany rodičů i dětí zájem. „Chlapci i dívky se vracejí, Je radost vidět, jak hráči, kteří vloni sotva prošli prvním, druhým kolem, letos patří mezi nejlepší,“ řekl Holiš, jehož zaujalo, jak vážně děti jednotlivá klání berou. „Hlavně dívky ukázaly temperament,“ dodal.

Slovenské Masters startuje už 24. září v Banské Bystrici, to české je na programu v Milovicích od 1. do 2. října.

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//tennis-arena-kids-tour-pod-vrcholem-14274cz/

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist