Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Průběžné pořadí CZE

K 11. 9. 2018

Pořadí Jméno - Chlapci Oddíl Body
1. Valeš Vojtěch LTC Modřany 2005 1000
2. Švojgr Kryštof I.ČLTK Praha 811
3. Mrva Maxim TK AGROFERT Prostějov 673
4. Sedlář Josef TK AGROFERT Prostějov 658
5. Kumstát Jan TK AGROFERT Prostějov 656
6. Hanzelín Filip LTK Liberec 541
7. Fiala Martin Lokomotiva Trutnov 423
8. Horák Filip I.ČLTK Praha 388
9. Frömel Karel TK AGROFERT Prostějov 371
10. Šafrata Jan I.ČLTK Praha 356
11. Peták Denis ŽLTC Brno 353
12. Klimas Jan TK TENNISPOINT FM 294
13. Hänel Tom TK Žatec 282
14. Krakovský Denis Tennis Hill Havířov o.s. 276
15. Sklenička Štěpán TK Sparta Praha 236
16. Čepl Filip TK Sparta Praha 226
17. Břicháček Bedřich TK Sport Kolovraty 217
18. Čepelík Matouš LTK Liberec 210
19. Horáček Josef TK AGROFERT Prostějov 202
  Ulrich Patrik LTC Kolín 202
21. Pokorný Jiří TK Olymp Praha 196
22. Beránek Ondřej TK Na Dolině o.s. 186
23. Kločurek Daniel TK Olymp Praha 180
24. Vrtěna Jakub TO TJ Svitavy 166
25. Pospíšil Matěj TK PRECHEZA Přerov o.s. 150
  Soukup Adam I.ČLTK Praha 150
27. Škrlík Mathias TK AGROFERT Prostějov 145
  Volf Matěj LTC Mladá Boleslav o.s. 145
29. Korec Zdeněk TK PRECHEZA Přerov o.s. 141
  Šimeček David TK Slavia Orlová 141
31. Sýkora Jan TC Brno. 128
32. Knesl David TK TENNISPOINT FM 125
  Raštica Jan TK AGROFERT Prostějov 125
34. Holub Lukáš J. TK Neridé 122
35. Fröhlich Jan TK Radošovice 117
36. Kozlovský Matyáš TK Olymp Praha 115
37. Doskočil Martin TC Ostrava Nová Ves 110
38. Žoldák Patrik SK HAMR, z.s. 109
39. Stejskal Adam TK Milo Olomouc 106
40. Brückner David TJ Jiskra Havlíčkův Brod 101
41. Stauch Daniel LTC Modřany 2005 95
42. Blaška Sebastian TC Brno. 92
  Klofáč Tobiáš SK Meteor Praha 92
  Kotrc Aleš TK Sparta Praha 92
45. Kučera Jonáš LTK Liberec 90
46. Komínek Kryštof TK Sparta Praha 89
  Šmejcký Jakub I.ČLTK Praha 89
48. Burián Marek Tenisový klub Benátky nad 85
  Mojžíš Dominik SKT Planá n.Luž. 85
  Postupa Martin TK Slavia Orlová 85
  Pytel Šimon TC Brno. 85
  Rosický Jan TK SPORTCENTRUM Mladá Bol 85
  Šnajdr Denis TC Brno. 85
54. Šafrata David I.ČLTK Praha 81
55. Fröhlich Max TK Radošovice 77
56. Chodura Sebastian TK AGROFERT Prostějov 76
57. Leipner Petr TK Písek 73
58. Košárko Filip TK Slavia  Plzeň 70
  Psota Jan TK Sokolov 70
  Tuša Robert TK  Horní Měcholupy 70
61. Petrofský David Lob S.A. Bohnice, zs 69
62. Babulík Michal TK TENNISPOINT FM 55
  Dvořák Filip TKX Tennis Team Krupka z. 55
  Hruška Petr LTC České Budějovice,z.s. 55
  Káňa Viktor TK Havířov 55
  Komrska Jan TC Brno. 55
  Krejčí Matyáš I.ČLTK Praha 55
  Krupa Lukáš TK PRECHEZA Přerov o.s. 55
  Pešat Oliver TK Na Dolině o.s. 55
  Sanders Oliver TK Olymp Praha 55
  Šošolík Pavel TK AGROFERT Prostějov 55
  Žiška Štěpán ŽLTC Brno 55
73. Duričič Filip TJ Sokol Vysočany 46
  Hrubý Václav TK PRECHEZA Přerov o.s. 46
  Jurák Jaroslav I.ČLTK Praha 46
  Kovář Adam TJ TO Sokol Stará Bělá 46
  Lebiš Josef Sokol Letovice 46
  Prokeš Bedřich TC Brno. 46
  Škvara Eduard TK SC OSTRAVA 46
  ZAVŘEL JAROSLAV TK AGROFERT Prostějov 46
81. Duchoň Daniel LTC Humpolec 45
82. Holub Jakub WILSON Tenis Centrum 43
  Martinovič Filip TO VOKD Ostrava-Poruba 43
  Svoboda Josef TK AGROFERT Prostějov 43
85. Čank Tobiáš TK AGROFERT Prostějov 36
  Dolný Adam TJ MSV Studénka, z.s. 36
  Duda Adam TK  Horní Měcholupy 36
  Hrbáč Jan TK Havířov 36
  Macháček David TC BORS CLUB-STK Břeclav 36
  Mück Filip TO Odry 36
91. Burda Oliver Petr TK Sparta Praha 35
  Bursa Tomáš LTK Liberec 35
  Pajer Ivan TK LTC Děčín 35
94. Beneš Daniel SK JC Sport Opava 30
  Kuřitka Lukáš SK JC Sport Opava 30
  Mojžíš Patrik SKT Planá n.Luž. 30
  Sysel Lukáš TK Sparta Praha 30
98. Bureš Oliver Tenis Cibulka 24
  Celina Tobiáš TK Bohutín, z.s. 24
  Derenin Matyáš TK LTC Děčín 24
  FALTA OLIVER LTK Liberec 24
  Chipashvili Giorg I.ČLTK Praha 24
  Martínek Tobiáš LTC Mladá Boleslav o.s. 24
  Rat Daniel TENIS  Klánovice 24
105. Brettl Filip Lob S.A. Bohnice, zs 19
  Přistoupil Marek SK Tenis Kladno 19
  Ulmon Nikolas LTK Liberec 19
108. Doležal Lukáš ŽLTC Brno 10
       
Pořadí Jméno - Dívky Oddíl Body
1. Líbalová Jolana I.ČLTK Praha 561
2. Starečková Viktorie TK Sparta Praha 515
3. Syrová Natálie I.ČLTK Praha 401
4. Ježková Stela TK Hlinsko 377
5. Nováková Veronika TK SC OSTRAVA 355
  Šalková Natálie TK Neridé 355
7. Michálková Barbora TK Sparta Praha 353
8. Slaměníková Marie TK PRECHEZA Přerov o.s. 332
9. Linhartová Nela I.ČLTK Praha 307
10. Malá Natálie TK Neridé 292
11. Suchá Amy TK Sparta Praha 288
12. Valentová Tereza TK Sparta Praha 253
13. Forejtková Eliška TK Slavia  Plzeň 245
14. Kovačková Alena TK Sparta Praha 223
15. Huťková Valerie TK PRECHEZA Přerov o.s. 202
16. Urbanová Lucie TK AGROFERT Prostě 200
17. Smékalová Magdaléna TK AGROFERT Prostě 195
18. Davidová Natali TK Zlín 181
19. Zourková Lucie TK AGROFERT Prostě 162
20. Heiderová Karolína TK PRECHEZA Přerov o.s. 160
21. Gregůrková Nicol TK 2000 Luhačovice 154
22. Dobiášová Vanessa TK Sparta Praha 145
  Jiroušková Monika TK Neridé 145
24. Janíčkovičová Nikol SK HAMR, z.s. 140
25. Kultová Ellen TK Olymp Praha 134
26. Oktiabreva Alisa TK Sparta Praha 127
27. Jandová Nela I.ČLTK Praha 123
28. Žoldáková Denisa SK HAMR, z.s. 121
29. Zikmundová Valérie TJ Solidarita Prah 113
  Zimanyi Ela TC Brno. 113
31. Borovičková Nicol TK Znojmo 109
  Jiříková Klára SKT Planá n.Luž. 109
  Ticháčková Eliška TK Milo Olomouc 109
34. Samsonová Laura TK Sparta Praha 108
35. Brožová Amélie BLTC Brno 100
36. Navrátilová Liliana TK Na Dolině o.s. 96
37. Piteráková Natálie Tenisový klub Veřo 90
38. Bláhová Ema TCM Praha 87
39. Paštiková Julie TK SC OSTRAVA 79
  Straková Sára TK Pelhřimov 79
41. Slavíková Barbora Spartak Vlašim 77
42. Rakoušová Kateřina TK Hlinsko 75
  Šílová Nela TJ Slovan Moravská 75
  Valentová Karolina TC Brno. 75
45. Svobodová Jana I.ČLTK Praha 69
46. Holubová Aneta TC Bajda Kroměříž 66
  Hradecká Lucia T.T.C.Rožnov 66
  Valdmannová Vendula Tennis Hill Havířo 66
  Žabková Kiara TK Olymp Praha 66
  Žingorová Adéla TO TJ Nový Jičín 66
51. Shejbalová Tereza TENIS-CENTRUM DTJ 65
52. Jiráková Julie I.ČLTK Praha 56
53. Katzerová Ellen TENIS  Klánovice 55
54. Horáčková Viktorie TK RAPID LIBEREC 53
  Klemšová Simona TK Bohutín, z.s. 53
56. Koubová Karolína TJ Jiskra Zruč n.S 52
57. Čižmárová Karolína TK TILIA Brno 45
  Dolejší Eliška TK Olymp Praha 45
  Eliášová Veronika TK SC OSTRAVA 45
  Chromcová Adéla TK TENNISPOINT FM 45
  Kopřivová Nikola TO Sokol Nehvizdy 45
  Židelová Viktorie TC BORS CLUB-STK B 45
63. Chytilová Agatha TK AGROFERT Prostě 42
64. Badová Dominika TCF SIGNALBAU Mari 34
  Bervid Victoria I.ČLTK Praha 34
  Fajmonová Sarah Melany TK Neridé 34
  Pancová Julie TK Slavia  Plzeň 34
  Pechová Marina TK Slavia  Plzeň 34
69. Barrow Tina Jolie TK PRECHEZA Přerov 32
  Havlová Nela SK JC Sport Opava 32
  Klimánková Stella Mladý tenista, z.s 32
  Krutilová Tereza TK PRECHEZA Přerov o.s. 32
73. Gabrielová Aneta LTC Mladá Boleslav o.s. 30
74. Ludvová Anna TO TJ Nový Jičín 24
  Taxová Victoria TK Na Dolině o.s. 24
  Vokřínková Sára Slavoj Třešť 24
77. Palánová Michaela TK Spartak Jihlava 22
78. Adamcová Jessica TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21
  Oktiabreva Anastasiia SK HAMR, z.s. 21
  Svítilová Adéla TK Spartak Jihlava 21
  Veselá Barbora TK AGROFERT Prostějov 21
  Zikmundová Aneta SK HAMR, z.s. 21

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist