Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

To tričko je strašidelné, kritizuje Štěpánka Judy Murrayová

Radek Štěpánek ve svém oblíbeném tričku  (Foto: Tennis Arena / Martin Sidorják)

Radek Štěpánek ve svém oblíbeném tričku
(Foto: Tennis Arena / Martin Sidorják)

Radek Štěpánek rád mění oblečení a vymýšlí různé vzory. V Davisově poháru má ale v poslední době na sobě vždy modré tričko s dvouocasým lvem. Jeho oblečení v sobotu kritizovala Judy Murrayová, matka světové čtyřky Andyho Murrayho.

AKTUALIZOVÁNO

Murrayová na twitteru nejprve ocenila Štěpánkův výkon ve finálové čtyřhře, zároveň ale dodala, co se jí na čtyřiatřicetiletém harcovníkovi nelíbí - tričko. „Jediná věc, která dnes nejde Štěpánkovi, je jeho tričko. Strašidelně špatné,“ uvedla »módní expertka« a použila přitom snad nejoblíbenější výraz české dvojky. 

Strašidelně rychle se dočkala odpovědi. S kritičkou si prý bude muset Štěpánek promluvit. Jedním dechem však upozornil: „Tohle tričko budu nosit do konce své daviscupové kariéry. Přináší mi štěstí a dodává mi vnitřní sílu. Lev je náš státní symbol a já chci vždycky bojovat jako lev.“

Zastání našel Štěpánek i u svého parťáka Tomáše Berdycha. Ten na twitteru po Murrayové žádal adresu. Dres chtěl poslat na Ostrovy poštou jako dárek. Maminka skotského hráče se sice náramně pobavila, nabídku ale s díkem odmítla.

Ten dres se jí asi opravdu nelíbí... 

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//to-tricko-je-strasidelne-kritizuje-stepanka-judy-murrayova-486cz/

Diskuze:

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist