Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

MENU

Ochrana osobních údajů

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
PRO ÚČELY MARKETINGU - ZASÍLÁNÍ OBCHODNÍCH SDĚLENÍ, NOVINEK 
A PRO ÚČELY VEDENÍ AGENDY PŘEDPLATITELŮ MAGAZÍNU TENNIS ARENA

Souhlasím, aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a souvisejícími právními předpisy (dále jen „GDPR“), společnost Tennis Arena s. r. o., se sídlem Praha 5, Malá Strana, Janáčkovo nábřeží 157/53, PSČ: 150 00, IČ: 29152542, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 204639 (dále jen „Tennis Arena“) zpracovávala mé osobní údaje  v rozsahu jméno, příjemní, doručovací a fakturační adresa, sídlo, číslo bankovního účtu, IČ, DIČ, telefonní kontakt a e-mailová adresa, a to za účelem vedení agendy předplatitelů magazínu Tennis Arena, zasílání faktur, a dále za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek tzv. newsletterů formou e-mailových zpráv.

Beru na vědomí, že činnosti spadající pod tento účel mj. zahrnují nabízení produktů a služeb poskytovaných společností Tennis Arena ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informačních společnosti ve znění pozdějších předpisů. Jsem si vědom/a, že mnou udělený souhlas k tomuto účelu je zcela dobrovolný a trvá po dobu 10 ti let.

Jsem srozuměn/a, že proti zasílání obchodních sdělení, novinek tzv. newsletterů mohu vznést kdykoliv námitku a svůj souhlas kdykoliv odvolat, stejně tak jsem si plně vědom/a, že svůj souhlas se zpracováním mým osobních údajů v souvislosti s vedením agendy předplatitelů magazínu Tennis Arena mohu kdykoliv odvolat, a to buď na adrese sídla společnosti Tennis Arena, nebo na e-mailovou adresu či . V těchto případech mi nebude společnost Tennis Arena dále zasílat obchodní sdělení novinek tzv. newsletterů, popř. faktury za předplatné na další rok, ani jinak k tomuto účelu zpracovávat mé osobní údaje.

Jsem srozuměn/a, že k mým osobním údajům má přístup společnost Tennis Arena jako správce, její zaměstnanci a dále také společností Tennis Arena smluvně pověření zpracovatelé, a to především poskytovatelé IT služeb, účetních a daňových služeb a distributoři listinné verze magazínu Tennis Arena. Jsem srozuměn/a, že mohu požadovat od společnosti Tennis Arena, jako správci, přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, příp. omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování i uplatnit právo na přenositelnost údajů, jakož i o existenci mého práva podat podnět či stížnost u dozorového orgánu, tj. na Úřad na ochranu osobních údajů, se sídlem Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7.

Současně potvrzuji, že jsem před udělením tohoto souhlasu byl/a řádně informován/a o zpracovávání mých osobních údajů a poučen/a o právech v souvislosti s ochranou osobních údajů v souladu s platnými právními předpisy, zejména nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, které jsou zpřístupněny v sídle společnosti Tennis Arena a na https:// www.tennis-arena.cz .

Praha, dne 21. 5. 2018

PDF 

narizeni-evropskeho-parlamentu-a-rady-eu-2016-679-o-ochrane-fyzickych-osob-v-souvislosti-se-zprac.pdf

952,90 kB

Stáhnout

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist