Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Venus Williamsová se vyhne soudu za smrtelnou dopravní nehodu

Venus Williamsová si může oddechnout (Foto: Archiv)

Venus Williamsová si může oddechnout (Foto: Archiv)

VENUS WILLIAMSOVÁ (38) nakonec nebude muset k soudu kvůli loňské dopravní nehodě, při které zahynul osmasedmdesátiletý Jerome Barson. Policie sice rozhodla, že legendární Američanka nehodu nezavinila, ale rodina zesnulého na ni přesto podala žalobu a dožadovala se odškodného. Právníci obou stran se však nakonec dohodli na mimosoudním odškodnění, jehož výše nebyla oznámena.

K osudné nehodě došlo 9. června loňského roku v Palm Beach na Floridě. Williamsová tehdy vyjížděla ze své rezidence na šestiproudou silnici, kde do ní narazilo vozidlo manželů Barsonových. Linda Barsonová z nehody sice vyvázla jen se zlomenou rukou a dalšími lehčími zraněními, ale její manžel Jerome utrpěl vážné zranění hlavy, kterému po 13 dnech podlehl.

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//venus-williamsova-se-vyhne-soudu-za-smrtelnou-dopravni-nehodu-21053cz/

Diskuze:

Partneři

      LIVESCORE.in

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist