Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

VIDEO: Jak trápit tělo na Flowin

Marek Routa na podložce Flowin  (Repro: Tennis Arena / Martin Sidorják)

Marek Routa na podložce Flowin
(Repro: Tennis Arena / Martin Sidorják)

Pokud ještě neznáte frikční podložku Flowin, podívejte se, jak na ní lze potrápit tělo. Instruktážní cvičení předvádí Marek Routa z I. ČLTK Praha pod dohledem kondičního trenéra téhož klubu Pavla Jandy.

Flowin je perfektní pomůcka pro funkční trénink, která si rychle našla místo ve sportovní přípravě, fyzioterapii a rehabilitaci. Jde o kluznou plochu o rozměrech 140 x 100 cm a speciální podložky pod ruce, nohy a kolena. Podstatou cvičení je frikce, tedy tření, a využití hmotnosti vlastního těla.

Intenzita cvičení je přímo úměrná úsilí (tlaku), které cvičenec vynaloží. Flowin je i díky tomu využitelný pro všechny věkové kategorie, jakož i pro všechny úrovně kondiční vyspělosti.

Více o cvičení na Flowin a popis vzorových cviků najdete v dubnovém vydání magazínu Tennis Arena. Více o předplatném magazínu naleznete ZDE!

 

VIDEO: Marek Routa názorně ukazuje, jak využít podložku Flowin

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//video-jak-trapit-telo-na-flowin-1767cz/

Diskuze:

Partneři

      LIVESCORE.in

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist