Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

VIDEO: Martin v Praze slavil s fanoušky, šampusem zkropili Štvanici

Andrej Martin získal v Praze vítězství na Advantage Cars Prague by Zenova, do žebříčku získal 80 bodů (Foto: www.pragueopen.org)

Andrej Martin získal v Praze vítězství na Advantage Cars Prague by Zenova, do žebříčku získal 80 bodů (Foto: www.pragueopen.org)

Tenhle titul ANDREJE MARTINA (27) bolel. V prvních třech kolech Advantage Cars Prague Open by Zenova postoupil až po třech setech a ideálně mu všechno neklapalo ani později. „Jen díky skvělému týmu jsem to zvládl,“ děkoval po štvanickém triumfu slovenský reprezentant, který ve finále přehrál přemožitele Lukáše Rosola z první kola Yannicka Madena 7:6, 6:3. Extáze fanoušků v jeho hlasitém kotli mohla začít naplno.

V cestě za vítězstvím rodáka z Bratislavy nezastavil houževnatý Němec, ani zdravotní trable, které ho potkaly v koncovce druhé sady. „Za stavu 4:3 jsem dobíhal míč a trošku jsem si při tom natáhl tříslo. Chtěl jsem to co nejrychleji zchladit, abych mohl v klidu dohrát,“ popisoval kritické chvilky hráč. Jeho účast na podniku v Liberci příští týden prý ohrožena není.

    VIDEO: Proměněný Martinův mečbol a následná extáze jeho fanklubu:

 

Martin si pochvaloval, že v náročných podmínkách, jež tento týden na Štvanici panovaly, dokázal zachovat koncentraci. „Nebylo to snadné, ale vyplatila se investice do mého mentálního tréninku,“ těšilo ho. S věkem začal o tenisu víc přemýšlet. Chová se profesionálněji. Experta ale nepotřebuje. Jde především o jeho vlastní přístup. „Pracuji na tom sám. Sleduji videa ze svých zápasů, pak si stanovím cíle a ty se snažím plnit,“ vysvětloval po štvanickém finále.

V něm ho hnala dopředu skupinka hlasitých fanoušků. U Negrelliho viaduktu vytvořila slovenské pětce téměř daviscupovou atmosféru. „Poznali jsme se na nedávném turnaji v Umagu. Od té doby se mnou jezdí,“ řekl Martin ještě předtím, než před vlastním fanklubem odšpuntoval šampaňské. Měl k tomu důvod. Osmdesát získaných bodů ho katapultovalo zpátky do druhé světové stovky.

    VIDEO: Oslava s fanoušky:

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//video-martin-v-praze-slavil-s-fanousky-sampusem-zkropili-stvanici-18304cz/

Diskuze:

Partneři

 

      LIVESCORE.in

 

 

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist