Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Vondroušovou nově povede Hernych

Markéta Vondroušová se rozhodla pro změnu (Foto: Archiv)

Markéta Vondroušová se rozhodla pro změnu (Foto: Archiv)

Jen několik týdnů trvala spolupráce MARKÉTY VONDROUŠOVÉ (19) s trenérem Martinem Fassatim, s nímž se česká reprezentantka rozloučila na začátku července po nepovedeném turnaji v Budapešti. „Byl to můj impuls. Hlavně na kurtu jsem si nepřipadala dobře. Celkově jsem cítila, že to není nic pro mě, a tak jsme se domluvili, že to ukončíme,“ řekla Tennis Areně sokolovská rodačka, kterou nově povede Jan Hernych.

Bývalý 59. hráč žebříčku ATP Vondroušovou zná z domácího klubu I. ČLTK Praha. Jedničkou byl také pro jejího mentora Jiřího Hřebce, jehož už neláká daleké cestování. Ten právě Hernycha sám dlouho vedl. „Do Ameriky sice ještě pojedu jen s kondičním trenérem Michalem Vágnerem, do Asie už ale poletím s Honzou Hernychem, který do té doby nemá ještě čas,“ dodala dvaadevadesátá nejlepší tenistka světa.     

Od nového týmu si Vondroušová hodně slibuje. „Bude to super. Všichni se výborně znají dohromady. Mělo by to fungovat,“ doplnila vítězka loňského turnaje v Bielu. Na WTA se vrátí v Cincinnati. Následovat budou turnaje v New Havenu a US Open. „Tam se ale musím dostat.“ 

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//vondrousovou-nove-povede-hernych-20538cz/

Diskuze:

Partneři

      LIVESCORE.in

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist