Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Young nařkl Harrisona z rasismu. Ten se brání: Je to absolutní lež

Donald Young údajně slyšel nehezká slova... (Foto: GettyImages.com)

Donald Young údajně slyšel nehezká slova... (Foto: GettyImages.com)

Nepříjemnou dohru měl duel dvou domácích hráčů na premiérovém ročníku turnaje ATP 250 v New Yorku na Long Islandu. DONALD YOUNG (28) a RYAN HARRISON (25) se už během úvodní sady dostali do velké hádky, kterou musel uklidňovat umpirový rozhodčí. Důvod jejich sporu se ale ukázal až později. První jmenovaný totiž svého krajana obvinil z rasistických urážek. „Jsem šokovaný a zklamaný tím, že jsem uprostřed našeho zápasu v New Yorku slyšel, jak o mně mluvíš jako o černém tenistovi. Myslel jsem si, že tenis je sport pro džentlmeny,“ uvedl Young na Twitteru. To jeho soupeř vidí celou situaci jinak.

Harrison se v New Yorku mohl radovat z výhry 6:3 a 7:6, ale Youngova reakce mu zkazila náladu. „Obvinění od Donalda Younga po našem zápase jsou naprosto nepravdivá. Jsem velmi zklamaný, že v reakci na porážku řekl něco takového. Jakékoliv video nebo zvukový záznam mě musí zbavit viny. Nabádám kohokoliv k nalezení důkazů,“ napsal současný 44. hráč světa na Twitteru.

Důkazy však stále nejsou dostupné. Na veřejnosti dosud koluje jen nahrávka jejich bouřlivé výměny názorů, avšak zvuková stopa je nezřetelná...

    VIDEO: Ostrá výměna názorů mezi Harrisonem a Youngem:

 

    TWEET: Young svého krajana obvinil z rasismu:

    TWEET: Harrisonova obrana:

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//young-narkl-harrisona-z-rasismu-ten-se-brani-je-to-absolutni-lez-19558cz/

Diskuze:

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist